Marta Żmuda-Trzebiatowska łączy promocję Cyberpunk 2077 z… protestami kobiet

Marta Żmuda-Trzebiatowska postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie z ostatniej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w serwisie społecznościowym i nie byłoby w tym nic specjalnie dziwnego, gdyby nie fakt, że połączyła ten fakt z promocją... gry Cyberpunk 2077, gdzie podłoży głos pod jedną z postaci.

"Ostatnio wolę wylogować się z rzeczywistości... Chce mi się krzyczeć, ale i czuję bezsilność, więc mój krzyk jest jak z obrazu Muncha - niemy. Chciałabym się przenieść w czasie, zamknąć oczy i obudzić za kilka, kilkanaście lat... Może w 2077?" - napisała na Instagramie aktorka filmowa i telewizyjna.

Już w kolejnym zdaniu aktorka bez skrupułów przechodzi do promocji: "Jeśli lubicie gry to zapewne czekacie na premierę Cyberpunk 2077? Dziś już mogę oficjalnie potwierdzić, że zostałam głosem Judy Alvarez. Choć z tego powodu mogę się cieszyć, że spełniło się kolejne moje zawodowe marzenie". "Są tu jacyś fani gier???" - kończy Żmuda-Trzebiatowska, która prywatnie jest żoną Kamila Kuli, którego także usłyszymy w Cyberpunk 2077, w jednej z głównych ról. Komentarze pod wpisem nie są zbyt pochlebne.

Reklama

Jak się okazuje, to tylko wierzchołek góry lodowej w sferze takich połączeń. Szczególnie "interesujący" był wpis trenerki fitness, Joanny "Fitbadurka" Majki, która postanowiła połączyć niezadowolenie z sytuacji w kraju z promocją... batonika Olimp. "Dziś trudny dla mnie dzień" - napisała na Instagramie kobieta, dodając do tego szereg przeróżnych emotikonek. "Jak i dla każdej kobiety, ale nie będę już tutaj dodatkowo poruszała tego tematu, bo wszystko macie w stories. Jest mi wyczajnie przykro, że kraj który kocham robi nam taką krzywdę. Chcę mieć wybór" - dodała. Brzmi dobrze. Aż tu nagle: "Nie pozostaje mi nic innego, jak osłodzić sobie ten dzień!". Raduje się już w drugim zdaniu Majka. A na osłodę najlepsze są batony Olimp. Takiego pomysłu na promocję nie mogła przełknąć nawet sama firma Olimp Sport Nutrition, która błyskawicznie postanowiła zerwać współpracę z trenerką. "Nie zgadzamy się na taki styl komunikacji" - napisano.

Z okazji postanowiła skorzystać także prezenterka TVN Klaudia El Dursi, która "żyje w dziwnych czasach" oraz "w państwie pełnym absurdu" i właśnie dlatego postanowiła w tym samym wpisie podziękować firmie Goodlookin za... użyczenie płaszczyku. Po jakimś czasie wpis zniknął z sieci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy