Reklama

Mafia III z pewnymi problemami na PC

​Mafia III - kolejna odsłona gangsterskiego cyklu wydawanego przez firmę 2K Games - w piątek zadebiutowała na rynku. W przypadku wersji PC nie obyło się jednak bez pewnych problemów.

Kilka godzin po tym, jak produkcja trafiła na półki sklepowe, gracze zaczęli donosić, że w wydaniu PC liczba wyświetlanych klatek na sekundę jest zablokowana tylko do 30. Nawet jeżeli ktoś posiadał mocny sprzęt, nie mógł zwiększyć płynności.

Oczywiście właściciele komputerów na ograniczenie zareagowali złością, a upust rozczarowaniu dawali między innymi w recenzjach publikowanych na karcie produktu w serwisie Steam. Na szczęście twórcy szybko zareagowali i obiecali, że w weekend wypuszczą stosowną łatkę, która pozwoli zwiększyć liczbę klatek.

Reklama

Tak też się stało - w nocy z soboty na niedzielę developerzy ze studia Hangar 13 opublikowali aktualizację Mafii III w wersji PC. Patch wprowadził trzy tryby, które dostępne są w ustawieniach graficznych. Pozwalają wyświetlać obraz gry w 30 lub 60 klatkach na sekundę, a także kompletnie wyłączyć blokadę. Ponadto poprawiono nieco opcję zmiany sterowania na klawiaturze.

Produkcja zadebiutowała w miniony piątek na komputerach osobistych oraz konsolach z Xbox One i PlayStation 4. Z okazji premiery 2K Games opublikowało kolejny zwiastun, który okraszony jest utworem "Nobody Wants to Die" - nowym kawałkiem Ice Cube’a i DJ Shadowa. Trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje