Łotrzyca kolejną klasą w Diablo 4

​Blizzard ogłosił w weekend, że Łotrzyca będzie czwartą klasą postaci dostępną w Diablo 4, powracając do serii po niemal 25 latach, po debiucie w pierwszym Diablo. Bohaterka będzie dość wszechstronna, mogąc specjalizować się nie tylko w sztyletach, ale także w strzelaniu z łuku.

Tym samym do ujawnienia została jeszcze jedna klasa: łącznie w podstawowej wersji Diablo 4 ma ich być pięć, a wiemy już - obok Łotrzycy - o Barbarzyńcy, Czarodziejce oraz Druidzie. Nie jest obecnie jasne, kiedy możemy spodziewać się ostatniej zapowiedzi, ale czasu do premiery jest jeszcze sporo.

Niedawno włodarze odpowiedzialnego za prace studia Blizzard przyznali bowiem, że - wbrew oczekiwaniom - produkcji nie należy spodziewać się w tym roku. Ciekawostką jest fakt, że poniższy trailer nowej klasy postaci przygotowano na silniku gry, co pokazuje jego imponujące możliwości.

Reklama

Wydaje się, że pod pewnymi względami przypomina nie tylko oryginał, ale także połączenie Amazonki i Zabójczyni z Diablo 2.

Jednocześnie podczas weekendowej imprezy BlizzConline sporo mówiło się na temat trybu PvP, a więc starciach "gracz kontra gracz". Ten aspekt ma być całkowicie opcjonalny, dostępny w specjalnych obszarach otwartego świata. Zabijanie innych graczy nie będzie jednak proste.

Po zabójstwie nasza lokacja zostanie bowiem oznaczona na mapie dla wszystkich innych przebywających w lokacji, co podniesie ryzyko. Jeśli jednak uda nam się przeżyć w takich warunkach, możemy liczyć na odpowiednio wysokie nagrody, oczywiście w postaci potężnych przedmiotów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy