Reklama

Life is Strange – zapowiedź jeszcze w tym tygodniu?

​DONTNOD Entertainment publikuje nowy tweet, w którym zachęca fanów do obserwowania oficjalnych kont w mediach społecznościowych. Jeszcze w tym tygodniu na fanów czekają nowe informacje!

DONTNOD Entertainment, opublikowało ostatnio kilka tweetów, z których można wywnioskować, że studio jest gotowe na ogłoszenie dużych zapowiedzi. DONTNOD Entertainment odpowiada za serię Life is Strange, Tell Me Why, Vampyr i kilku innych tytułów narracyjnych. Jest więc kilka potencjalnych płaszczyzn, na których studio może zaskoczyć swoich fanów.

Reklama

Na razie trudno powiedzieć, co tak naprawdę przygotowuje DONTNOD. Jakiś czas temu dyrektor generalny Dontnod Entertainment, Oskar Guilbert, wyjaśnił, że studio chce zrobić coś więcej niż tylko tworzyć sequele Life is Strange. Wraz ze zbliżającym się ogłoszeniem studio mogłoby zacząć pokazywać, jak dywersyfikuje swoją ofertę.

DONTNOD ma dosyć Life is Strange?

Mimo że firma twierdzi, że chce skupić się na innych projektach, może ujawnić kolejny tytuł Life is Strange. W końcu to jedna z największych produkcji tego studia i pewniak, jeśli chodzi o zainteresowanie graczy. Warto jednak mieć na uwadze jedne z ostatnich wypowiedzi szefów studia, które wskazują, że firma chciałaby zacząć produkować gry w segmencie RPG. To mogłoby wskazywać na kontynuację Vampyra lub gry o kryptonimie "Project 8".

Tweet jest na tyle tajemniczy, że wzbudza ciekawość fanów, a firma dodatkowo podkręca atmosferę, zachęcając do włączenia dodatkowych powiadomień.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy