Reklama

Kultowe, klasyczne gry RPG w nowym Humble Bundle

​Humble Bundle co jakiś czas kusi graczy ciekawymi zestawami gier. Tym razem jest to gratka dla miłośników klasycznych serii RPG - Baldur’s Gate oraz Icewind Dale.

Najnowszy zestaw gier dostępnych w ramach Humble Bundle to coś, czym powinni zainteresować się wszyscy, którzy chcą poznać kamienie milowe gatunku gier RPG. W pierwszym, najniższym progu cenowym, w cenie 1 euro, możemy bowiem otrzymać na własność gry Planescape Torment: Enhanced Edition oraz Icewind Dale: Enhanced Edition. Niezwykle ciekawie robi się jeśli zdecydujemy się wydać 9,83 euro (lub więcej) - wtedy do naszej biblioteczki gier trafią:

Reklama

  • Baldur’s Gate II: Enhanced Edition
  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition
  • Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear
  • Baldur’s Gate: Faces of Good and Evil
  • Neverwinter Nights: Complete Adventures
  • 25% rabat na MythForce w Humble Store

Jest jeszcze trzeci próg, który kosztuje 19,67 euro (lub więcej) - w tej cenie dostaniemy dodatkowo grę Pathfinder: Wrath of the Righteous. Nie będzie chyba przesadą, że już sama paczka gier w drugim progu to absolutne klasyki, które każdy szanujący się fan gier RPG powinien poznać.

A nawet jeśli nie jest zakochany w RPGach, to gry te były tak ważne dla branży, że po prostu nie wypada ich nie znać. Zestaw będzie można kupić do 26 października.

Jak zwykle przy okazji Humble Bundle, celem całej akcji jest pomoc charytatywna. Tym razem, wpływy ze sprzedaży paczki RPG Legends: Baldur’s Gate & Beyond (bo tak nazwano ten zestaw) posłużą do wsparcia organizacji World Central Kitchen, która zajmuje się pomocą w dostarczaniu posiłków ofiarom katastrof naturalnych oraz kryzysów humanitarnych.

Organizacja została założona w 2010 roku, po przerażającym w skutkach trzęsieniu ziemi na Haiti i od tamtej pory dostarczyła potrzebującym ponad 8 milionów posiłków.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Humble Bundle | RPG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy