Krzysztof Ibisz otworzy premierę Cyberpunka 2077 w Polsacie

Krzysztof Ibisz /Mateusz Jagielski /East News

​Dziś o 20:00 Polsat Games przeprowadzi długo wyczekiwaną premierę gry Cyberpunk 2077. W studio zasiądą znani goście, a jednym z prowadzących przedsięwzięcie został znany prezenter, Krzysztof Ibisz.

W końcu się doczekaliśmy

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej pożądanych przez graczy produkcji. CD Projekt RED pracowało nad nią przez kilka lat, wracając na rynek po świetnie przyjętej serii o Wiedźminie. Twórcy zerwali jednak z tworzeniem przygód Geralta, skupiając się na kompletnie innym świecie.

"Redzi" długo trzymali fanów w niepewności, przekładając daty premiery. W końcu zainteresowani doczekali się momentu, w którym będą mogli sprawdzić produkcję. Z tego powodu Polsat Games zdecydowało się na stworzenie telewizyjnej premiery gry.

Reklama

Przedsięwzięcie zaplanowano na 9 grudnia i rozpocznie się ono o godzinie 20:00. Na razie event owiany jest tajemnicą, a organizatorzy nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów. Nieco więcej powiedziała nam Agnieszka Borysiuk, czyli prowadząca wydarzenie.

Twarz Polsatu pomoże

Impreza Polsat Games zostanie uświetniona przez kilka znanych postaci ze świata gamingu, czego dowodem jest m.in. Piotr "izak" Skowyrski. Telewizja sięgnęła również po dobrze już znanego w esporcie Krzysztofa Ibisza. Prezenter będzie współodpowiedzialny za przeprowadzenie widzów przez program.

Jeśli kogoś dziwi udział Ibisza w otwarciu Cyberpunka, warto przypomnieć, iż prezenter znany z prowadzenia wielu teleturniejów miał już okazję działać przy elektronicznych zmaganiach. Najbardziej znanym występem 55-latka jest udział w Ultralidze, gdzie dziennikarz odpowiadał za oprowadzanie oglądających po różnych zakulisowych częściach rozgrywek League of Legends. Występ warszawianina oceniono bardzo pozytywnie, co na pewno miało wpływ na zaangażowanie go w kolejny projekt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy