Konkurs: Symulator Farmy 2016, czyli jak zostać rolnikiem

Przyszli rolnicy, zawsze marzyliście o własnym gospodarstwie rolnym z hektarami pola uprawnego, sadami, zwierzętami hodowlanymi i maszynami rolniczymi? Jeśli tak to jest okazja, żeby plany się ziściły. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, który organizujemy z Wydawnictwem Techland. Na najbardziej obiecujących rolników czekają gry Symulator Farmy 2016.

O grze:

Wirtualni rolnicy wraz z grą Symulator Farmy 2016 otrzymają możliwość wcielenia się zawód rolnika, którego zadaniem jest uprawa szeregu zbóż i owoców, hodowla zwierząt, kupowanie nowych maszyn i osprzętu rolniczego oraz rozbudowa i zarządzanie własnym gospodarstwem. Do dyspozycji gracza oddanych jest ponad 170 licencjonowanych, drobiazgowo odwzorowanych maszyn przeznaczonych do odpowiednich zadań na roli, podczas różnych pór roku. To wszystko dostępne jest na zróżnicowanych mapach, gdzie dostępnych jest ponad 80 różnych pól, na których będą mogli uprawiać nie tylko różne rodzaje zbóż, ale także popularne warzywa - buraki, ziemniaki i inne.

Reklama

Fanów polskich jabłek i sadownictwa ucieszy specjalny tryb uprawy owoców, przy którym nie obejdzie się bez użycia specjalistycznych maszyn. Co więcej, twórcy gry przygotowali możliwość hodowli zwierząt. Wśród inwentarza znajdą się krowy, kury, kaczki, konie, owce oraz kozy. Dzięki odwzorowaniu prawdziwej sztuki rolnej oraz uwzględnieniu różnych typów gleby, nawozu (istnieje możliwość uprawy ekologicznej) czy warunków pogodowych, zapewnienie jak największych zbiorów będzie zależeć od skutecznego zarządzania całą farmą.

Przy żniwach każda para rąk przyda się do pomocy. Dlatego dostępny jest tryb rozgrywki dla wielu graczy, dzięki któremu podczas żniw będzie można zbierać owoce swojej pracy wspólnie ze znajomymi. Zawiedzeni nie będą także fajni moddowania, ponieważ dzięki możliwości wprowadzania własnych zmian będą mogli tworzyć obiekty 3D, takie jak maszyny czy budynki.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Ile arów mają 4 hektary?
  2. Jeśli zostaniesz rolnikiem, na czym skupisz się w swojej działalności? Odpowiedź uzasadnij.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Symulator Farmy 2016". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy gry Symulator Farmy 2016.

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Techland.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy