Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kolejny dzień, kolejna łatka do Cyberpunk 2077

​CD Projekt RED nie ma chwili spokoju, bo chociaż od lat pracują nad swoją nową grą, to każdego dnia przybywa problemów do załatania.

Nie oszukujmy się, Cyberpunk 2077 trafił na rynek tak mocno dziurawy, że gdyby nie wcześniejsze wielokrotne przekładanie premiery, to pewnie wciąż byśmy na niego czekali. Na konsolach poprzedniej generacji gra jest niegrywalna, a na nowej generacji i pecetach pełna mniejszych i większych błędów, które potrafią popsuć przyjemność z grania. Co jednak ciekawe, gracze najwyraźniej postanowili dać REDom szansę, bo jak się dowiedzieliśmy gra sprzedała się w 10 dni w nakładzie 13 mln, więc to ogromny sukces.

Reklama

Pewnie również dlatego deweloper dwoi się i troi, aby naprawić jak najwięcej potknięć, w tym jedno z najbardziej irytujących, a mianowicie psujące się stany zapisu, kiedy nasza postać nosi zbyt wiele w ekwipunku. Na szczęście najnowsza łatka 1.06 znosi limit wielkości save’ów, który wynosił 8 MB, będąc bezpośrednią przyczyną problemów z zapisem, chociaż nie pomoże osobom już dotkniętym taką sytuacją - po prostu uchroni nas przed nią w przyszłości.

Patch jest już dostępny na PC i konsolach (nie wiadomo, co ze Stadią, bo deweloper milczy w tej sprawie), przy okazji łatając również kilka innych problemów tych ostatnich. Jak dowiadujemy się z jego opisu, konsolowa wersja gry powinna teraz wykrzaczać się znacznie rzadziej, a wszystko za sprawą “poprawionych zarządzania pamięcią i stabilności", a do tego Dum Dum, bohater jednego z zadań, przestanie nagle znikać w jego trakcie.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje