Reklama

Kilkadziesiąt minut rozgrywki z platformówki Rime

​W sieci pojawił się nowy materiał poświęcony powstającej platformówce Rime. Nagranie prezentuje obszerny gameplay z wczesnej wersji tytułu.

Redakcja serwisu IGN opublikowała trwający ponad 27 minut materiał z fragmentami rozgrywki. Film prezentuje sceny pochodzące z początkowych etapów produkcji powstającej w niezależnym studiu Tequila Works.

Z materiału wynika, że - zgodnie z ujawnionymi wcześniej informacjami - podczas zabawy gracze dysponować mają dosyć dużą swobodą, dzięki otwartej konstrukcji świata. Nie zabraknie też licznych zagadek do rozwiązania.

W filmie protagonista musi na przykład przegonić dzika, który blokuje przejście do pewnego obszaru. Zwierzę można skłonić do zejścia z drogi owocami, które należy zerwać ze znajdującego się w pobliżu drzewa.

Reklama

Akcja produkcji osadzona będzie na tajemniczej wyspie, na którą trafia młody chłopiec po tym, jak okręt młodzieńca rozbija się. Gracze muszą pomóc  głównemu bohaterowi w wydostaniu się z nietypowego miejsca.

Dokładna data premiery Rime nie jest znana, ale produkcja powinna zadebiutować w maju tego roku. Początkowo tytuł miał ukazać się tylko na PS4, ale ostatecznie zostanie wydany także na PC, Xbox One i Nintendo Switch. Wspomniany wyżej gameplay można obejrzeć poniżej:

Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na pomagam.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: RIME

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje