Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Już dzisiaj premiera pierwszej polskiej powieści w Uniwersum Metro 2033!

​Nareszcie! Jest sygnał z Krakowa! W końcu mamy dowód na to, że także i w Polsce żyją niedobitki po nuklearnej zagładzie...

Dzisiejszego dnia swoją premierę ma pierwszą polską powieść w Uniwersum Metro 2033 autorstwa Pawła Majki. Czekanie naprawdę się opłaciło. Witajcie w Polsce, w roku 2033...

Reklama

Dwie dekady po Pożodze, globalnej zagładzie atomowej. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie. Zmieniło się wszystko. Tylko ludzie pozostali tacy jak dawniej.

Nowa Huta. Zaprojektowane i zbudowane od podstaw robotnicze miasto. XVIII dzielnica Krakowa. To tu, w podziemnych schronach, mieszkają ci, którzy przetrwali nuklearną apokalipsę. Każdy dzień oznacza dla nich walkę, każdy miesiąc przynosi nowe zagrożenia. Wśród strzępów cywilizacji przeżycie kolejnego roku zakrawa na cud.
Zdradzeni i zmuszeni do ucieczki mieszkańcy Nowej Huty wyruszają na poszukiwanie mitycznego raju - Kombinatu. Nie wiedzą jeszcze, że z niedostępnego dla nich centrum Krakowa nadciąga przerażająca horda, która odmieni znany im świat.

Jednak to śmiertelne niebezpieczeństwo okaże się tylko tłem dla piekła, które ludzie niezmiennie gotują sobie sami nawzajem.

Dowiedz się więcej na temat: Metro 2033

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje