Reklama

Just Cause 3 otrzymało fanowski tryb sieciowy

​Just Cause 3 to produkcja nastawiona wyłącznie na rozgrywkę w pojedynkę, ale grupa fanów przygotowała modyfikację, która dodaje do gry możliwość zabawy z innymi graczami.

Mod opracowany przez zespół nanos pozwala zwiedzać wyspy na terenie republiki Medici we współpracy ze znajomymi. Użytkownicy mogą wspólnie siać chaos, stawiając czoła różnego rodzaju przeciwnikom i niszczyć rozmaite budynki.

Nie zabrakło jednak także wariantów koncentrujących się na rywalizacji. Gracze mogą na przykład zmierzyć się z innymi osobami w klasycznym deathmatchu, a także spróbować swoich sił w wyścigach, zasiadając za kółkiem wirtualnych samochodów.

Ciekawostką jest specjalny edytor, który umożliwia zmodyfikować panujące na danym serwerze mechanizmy rozgrywki. Użytkownicy mogą więc tworzyć wręcz własne warianty zabawy, zmniejszając na przykład grawitację.

Reklama

Modyfikację o nazwie JC3:MP dostępna jest bezpłatnie na oficjalnej stronie internetowej projektu (TUTAJ). Twórcy obiecują, że przyszłe wersje zostaną wydane już na platformie Steam, dzięki czemu instalacja moda powinna być znacznie prostsza.

Liczy się każda złotówka! Wesprzyj Orkiestrę na pomagam.interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy