Reklama

​MultiVersus. Walter White z Breaking Bad pojawi się jako grywalna postać?

Społeczność MultiVersus po raz kolejny dokopała się do dosyć sensacyjnych informacji. Okazuje się, że w popularnej bijatyce osadzonej w uniwersum Warner Bros będziemy mogli najprawdopodobniej uświadczyć nową postać - popularnego Heisenberga, czyli Walter White’a z serialu Breaking Bad.

MultiVersus przebojem podbija rynek gier i idealnie wkomponowuje się w niszę gatunku bijatyk. Wystarczyło zaledwie kilka tygodni od premiery, by produkcja deweloperów z Player First Games przyciągnęła ponad 20 mln graczy.

MultiVersus nie tylko zwojowało rynek gier, ale również znalazło swoje miejsce w serwisach streamingowych. Dynamiczna, kolorowa, zręcznościowa bijatyka chętnie oglądana jest między innymi na popularnym Twitchu.

Reklama

Aktualnie w produkcji mamy do wyboru blisko 20 różnych bohaterów. Na liście znajdziemy wiele znanych postaci z bajek i przeróżnych animacji. Dość wspomnieć o Ricku i Morty - bohaterach słynnej kreskówki, Batmanie, Velmie i Kudłatym ze Scooby Doo czy Wonder Woman.

Heisenberg pojawi się w MultiVersus?

Co rusz słyszymy o kolejnych przeciekach wskazujących nowych bohaterów, którzy mogą pojawić się w najpopularniejszej obecnie bijatyce. Jeden z promimentnych leakerów działający na Twitterze pod pseudonimem Shady poinformował, że już niebawem MultiVersus może doczekać się kolejnej intrygującej postaci.

Byłby nią nie kto inny jak sam... Walter White, czyli Heisenberg z popularnego i wysoko ocenianego serialu Breaking Bad, który swój debiut miał już ponad dekadę temu. Chociaż tajemnicze wpisy poznikały już mediów społecznościowych rzeczonego użytkownika, to pojawienie się takiej postaci wydaje się być prawdopodobnym zabiegiem.

Dosłownie kilka tygodni temu wyemitowany został ostatni odcinek finałowego sezonu wieńczącego akcje serialu Better Call Saul, który osadzony jest w świecie Breaking Bad, a dodatkowo tworzony jest przez tych samych producentów. Wszyscy pamiętamy, kim był Heisenberg. Z całą pewnością wraz ze swoim uosobieniem pasowałby do uniwersum MultiVersus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy