Jarosław Kaczyński w grze wideo? Taki materiał ukazał się na TikToku!

Od wielu lat gracze zajmują się modyfikacjami gier. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy produkcja w oryginale nie zawiera jakiejś zawartości, której pożądają posiadacze gry. Nie zawsze tego typu działania mają za zadanie uzupełnić zawartość gry o poważny content. Często tak się dzieje, by dodać jakiegoś humorystycznego czy nawet absurdalnego elementu. Tym razem w grze pojawił się sam... Jarosław Kaczyński.

Modyfikacje gier nie są rzadkością

Jak już wspomnieliśmy, od wielu lat możemy spotkać się z różnymi modyfikacjami. W ostatnich latach w sieci popularne były bardzo kreatywne modyfikacje do serii Grand Theft Auto, gdzie modderzy dodali chociażby oryginalne auta, polskie radiowozy policyjne czy też uniformy. Rockstar niestety walczył z tymi twórcami i banował tych, którzy ingerowali w treść gry. Tego typu działanie spotkało się z krytyką studia, bowiem modyfikacje wprowadzały różne urozmaicenia.

Kilka miesięcy temu głośno było na temat gry "WWE 2K22" od 2K Studios. Produkcja miała bardzo duży wachlarz możliwości, jeśli chodzi o modyfikowanie zawartości. Kreatywni gracze szybko to wykorzystali i tworzyli bardzo nietypowe postacie, które wcielały się w gwiazdy wrestlingu i wychodziły do wirtualnej walki na ringu.

Reklama

W sieci pojawiały się filmiki przedstawiające na przykład pojedynki dwóch ostatnich prezydentów Stanów Zjednoczonych. Mowa oczywiście o Joe Bidenie i Donaldzie Trumpie. Poza tym w "WWE 2K22" pojawiały się też inne postacie z popkultury, jak chociażby legendarny Bruce Lee.

Ostatnio na TikToku pojawił się filmik dotyczący polskiego czołowego polityka, a mianowicie Jarosława Kaczyńskiego. Były premier i obecny prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się w grze piłkarskiej. Zastąpił on na boisku słynnego reprezentanta Polski.

Jarosław Kaczyński na boisku!

Zaledwie siedmiosekundowy filmik podbił polskiego TikToka. Widać na nim Jarosława Kaczyńskiego, który wchodzi na boisko w grze wideo w zastępstwie za samego Roberta Lewandowskiego. Modyfikacja została dokonana w grze "Pro Evolution Soccer" od KONAMI. Produkcja ta pozwala na wdrożenie wielu zmian w stosunku do oryginalnej treści. Należy przyznać, że wirtualna twarz prezesa PiS-u jest łudząco podobna do tej ze świata rzeczywistego.

Po chwili od wejścia na boisko widzimy, jak Kaczyński zdobywa gola i cieszy się w oryginalny sposób wraz z innymi reprezentantami Polski. Materiał zdobył ponad 19,5 tysiąca polubień i zgromadził ponad 130 komentarzy (stan na 9 listopada, godzina 17:05). Zapewne tego typu przeróbek ze znanymi postaciami będzie więcej, gdyż internauci bardzo mocno poparli projekt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kaczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy