Biden i Eminem w ringu WWE 2K22

​Kilka dni temu, swoją premierę miała głośna produkcja sportowa - WWE 2K22. To oczywiście nic innego, jak kolejna odsłona serii gier wrestlingowych. Okazuje się, że tytuł oferuje ogromne możliwości tworzenia i odwzorowywania własnych postaci. Ogromną popularnością w sieci cieszy się klip na którym widać walczących w jednym ringu... Eminema, Hulka Hogana, Batmana i... Joe Bidena.

Wrestling to niezwykle popularna branża rozrywki za Oceanem. Jest to swoista hybryda sportu, w połączeniu z realizowanym scenariuszem aktorskim. Zapaśnicy spędzają długie lata na macie, by móc następnie występować przed tłumami ludzi, którzy licznie wypełniają areny i hale sportowe w Stanach Zjednoczonych.

Najbardziej prominentną organizacją wrestlingową jest World Wrestling Entertainment. To z tego obozu narodziły się legendy m.in. Hulka Hogana, Brocka Lesnara, Johna Ceny, Dwayne "The Rock" Johnsona czy The Undertakera. WWE jest nieodłączną częścią amerykańskiej popkultury, przez wielu traktowanych jako najzwyklejszy na świecie sport.

Reklama

WWE 2K22 już na rynku. Gra oferuje naprawdę wiele!

WWE 2K22 zadebiutowała na rynku 11 marca. Gra stworzona została przez Visual Concepts, a wydana przez 2K Sports, czyli podmiot który odpowiada m.in. za cykl NBA 2K. Rozgrywka opiera się w dużej mierze na walkach w ringu postaciami, które doskonale znamy z amerykańskiej federacji WWE i które co warto podkreślić - kapitalnie zostały odwzorowane przez twórców.

W najnowszym wydaniu tej wrestlingowej produkcji, zmodyfikowano i odświeżono silnik, grafikę, a także usprawniono sterowanie. Okazuje się, że WWE 2K22 oferuje swoim graczom jeszcze więcej możliwości. Dzięki zaawansowanym narzędziom. możemy np. tworzyć swoich własnych bohaterów, którzy następnie będą się bić w ringu.

Ogromne zamieszanie i dużą furorę w sieci zrobił film, który prezentuje, jak w ringu WWE walczą ze sobą bardzo nietypowi bohaterowie. Na klipie zauważyć można prezydenta Stanów Zjednoczonych - Joe Bidena, rapera Eminema. Dalej mamy jeszcze... Boga i idealnie zarysowaną sylwetkę Batmana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WWE 2K22
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy