Injustice: Ultimate Edition - pełnia mocy na konsolach i... PC!

Jeśli nie chcieliście kupować pojedynczych dodatków do Injustice: Gods Among Us i czekaliście na zbiorcze wydanie - to wasz szczęśliwy dzień.

Tytułem startowym PlayStation 4 oraz kolejną bijatyką w bibliotece Vity będzie właśnie to słynne komiksowe mordobicie, wzbogacone dodatkowo o wszystkie DLC. Specjalne wydanie Ultimate Edition pojawi się także na PC i konsolach obecnej generacji.

Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition, czyli edycja składająca się z gry wraz z wydanymi dotąd dodatkami, pojawi się na rynku 29 listopada na PlayStation Vicie, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz... PC! Będzie to także tytuł startowy dla PlayStation 4.

Portem na PS4 zajmie się studio High Voltage, zaś na Vitę grę przeniesie doświadczona w grach mobilnych ekipa Armature Studios, dodając do niektórych elementów rozgrywki wsparcie dla interfejsu dotykowego. Ceny - odpowiednio - małej i dużej wersji na konsolach to 29,99 oraz 49,99 funta, co równa się około 150 i 250 złotym. Na PC zapłacimy około 155 złotych.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy