Reklama

Horror The Quarry - 30 minut rozgrywki

​Studio Supermassive Games opublikowało półgodzinny materiał, promujący nadchodzący horror The Quarry. Fani Until Dawn powinni być zadowoleni.

The Quarry wraca do sprawdzonej koncepcji studia Supermassive Games, w której sterujemy kilkoma postaciami i tylko od naszych decyzji zależy kto i czy przeżyje aż do napisów końcowych. W Quarry będziemy mieli do czynienia z klasyczną horrorową kliszą, w której grupka osób musi przetrwać noc w odciętej od świata lokacji. Zapowiada się świetne, kinowe doświadczenie.

Quarry może pochwalić się prześwietnie wyglądającą grafiką i genialnie renderowanymi twarzami, na których dokładnie widać emocje bohaterów. Supermassive Games po raz kolejny przesunie linię między grą, a kinem. Zaprezentowany gameplay wyreżyserowany jest zresztą lepiej niż niejeden horror rodem z Hollywood.

Reklama

Jeżeli twórcy dowiozą klimat na podobnym poziomie, z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji Until Dawn - gra będzie murowanym hitem. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że tym razem zabraknie efektu świeżości w postaci założeń samej rozgrywki. No ale może dzięki temu twórcy jeszcze bardziej postarają się, by produkt finalny zachwycił.

Świetna gra aktorska w The Quarry

Na zwiastunie widać także, na jakim poziomie jest motion capture w najnowszej produkcji. Postacie zachowują się, mówią i reagują, jak żywe osoby. To jeszcze mocniej wpłynie na immersję i poczucie uczestniczenia w... no właśnie - grze, czy filmie? T

wórcy zauważyli, że ich poprzednie produkcje były bardzo chętnie oglądane na platformach streamingowych, dlatego The Quarry będzie miało tryb filmowy, który jeszcze mocniej upodobni grę do produkcji kinowych. To będzie bardzo ciekawe doświadczenie i już niebawem przekonamy się, jak zagra w praktyce.

The Quarry będzie miało swoją premierę 10 czerwca 2022 i zostanie wydane na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X / S. Trzeba się cieszyć, że gra nie będzie ekskluzywną dla żadnej z platform i każdy fan horrów bez problemu zapozna się z tą produkcją.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy