Horizon: Zero Dawn ze zwiastunem koncentrującym się na fabule

​Firma Sony opublikowała nowy zwiastun Horizon: Zero Dawn - kolejnej produkcji autorstwa studia Guerilla Games, które w przeszłości odpowiadało między innymi za serię Killzone.

Przygotowany materiał koncentruje się na warstwie fabularnej. Film jest swoistym wprowadzeniem do opowieści, którą poznamy podczas rozgrywki. Pozwala również posłuchać próbki polskiego dubbingu, który znajdzie się w rodzimym wydaniu tytułu.

Akcja gry osadzona zostanie w dalekiej przyszłości. Ziemię dotknęła tajemnicza katastrofa, która sprawiła, że cywilizacja cofnęła się w rozwoju. Ludzkość zdołała przetrwać, prowadząc jednak plemienny tryb życia. Pojawiły się jednak maszyny w kształcie dinozaurów.

Gracze wcielą się w młodą dziewczynę o imieniu Aloy. Jak wynika ze zwiastuna, plemię bohaterki zostało zaatakowane przez tajemnicze osoby. Protagonistka postanowi wyruszyć w podróż, by odnaleźć sprawców.

Reklama

Horizon: Zero Dawn zadebiutuje na rynku 1 marca tego roku. Produkcja zostanie wydana tylko na konsoli PlayStation 4. Wspomniany wyżej zwiastun skupiający się na fabule tytułu można obejrzeć poniżej:

Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na pomagam.interia.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon: Zero Dawn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy