Horizon Forbidden West. Na PS4 i PS5 zadebiutowała nowa aktualizacja

Jedna z najlepszych gier nowej generacji przechodzi kolejne zmiany. Horizon Forbidden West doczekał się już aktualizacji 1.18, którą można pobierać już na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Walka o Grę Roku za kilka miesięcy będzie bez wątpienia bardzo zacięta. Głównym kandydatem wielu graczy będzie prawdopodobnie Elden Ring, który sprzedaje się fenomenalnie, nawet pół roku po premierze cieszy się dużą popularnością i na długo zaszyje się w pamięci graczy. Nowej produkcji FromSoftware nie brakuje jednak konkurencji, czego dobrym przykładem jest Horizon Forbidden West.

Reklama

Guerrilla Games udało się stworzyć świetną kontynuację słynnego Horizona. Aloy podbiła serca graczy jeszcze w pierwszej grze, ale kiedy twórcy w tak imponujący sposób potrafią rozwinąć postać za pomocą kolejnego tytułu, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że może być to gra walcząca o tytuł Gry Roku.

Twórcy nie przestają również rozwijać swojej gry. Na PS4 PS5 wypuszczono właśnie aktualizację 1.18, której głównym bohaterem jest "Mark of Pride", czyli Pride Flag. Gracze mogą teraz pomalować twarz Aloy w charakterystyczne, tęczowe kolory. Co ciekawe, Mark of Pride można używać również w trybie fotograficznym, kiedy przymierzacie się właśnie do zrobienia jakiegoś screenshota. Aby odblokować nowe malowanie twarzy, trzeba udać się do Paintera w Scalding Spear, Thornmarsh oraz The Bulwark.

Nie jest to oczywiście jedyna zmiana wprowadzona w aktualizacji 1.18. Deweloperzy zaadresowali również wiele błędów związanych z zadaniami głównymi oraz pobocznymi. Okazjonalnie gracze trafiali na bugi, które utrudniały im wykonywanie misji. Teraz powinno zdarzać się to dużo rzadziej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon Forbidden West | Guerilla Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy