Horizon: Forbidden West - istotne nowości w kolejnej aktualizacji

​Studio Guerilla Games przygotowuje kilka istotnych nowinek z myślą o Horizon: Forbidden West.

Podczas State of Play dowiedzieliśmy się, że Horizon: Forbidden West otrzyma w kolejnej aktualizacji (opatrzonej numerem 1.14) parę ciekawych nowinek, które sprawią, że wielu graczy wróci do przygody Aloy, nawet jeśli zdołało ją już ukończyć.

Horizon: Forbidden West w nowej aktualizacji otrzyma przede wszystkim tryb Nowa Gra Plus, który pozwoli nam rozpocząć historię ponownie, ale z zachowaniem wszystkich postępów w rozwoju bohaterki oraz zdobytego uprzednio ekwipunku. Jeśli wymaksowaliście Aloy do tego stopnia, że obawiacie się, iż gra będzie teraz dla was zbyt łatwa, uspokajamy. Guerilla Games przygotowuje też nowy poziom trudności - Ultra Hard. Zabawa na nim to raczej nie będą przelewki.

Reklama

Horizon: Forbidden West - nowości ciąg dalszy...

Opcja zabawy Nowa Gra Plus oraz poziom trudności Ultra Hard to nie wszystko, co otrzymamy w nowej aktualizacji Horizon: Forbidden West. Autorzy wprowadzą także funkcję transmogryfikacji, dzięki której zmienimy wygląd danego pancerza na wygląd dowolnego innego, zachowując przy tym właściwości pierwszego. Gra pozwoli nam też w końcu zresetować rozwój Aloy i rozdysponować wszystkie punkty umiejętności raz jeszcze.

Horizon: Forbidden West w ramach aktualizacji 1.14 doczeka się też pomniejszych usprawnień, polepszenia wydajności, a także nowych rodzajów broni i trofeów. Wszystkie nowinki powstają z myślą zarówno o wersji na PlayStation 4, jak i o tej na PlayStation 5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Horizon Forbidden West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy