Homeworld 3: kontynuacja kultowej strategii pojawi się już wkrótce

Blackbird Interactive oraz Gearbox Publishing ogłosiły, że trzecia część kultowego RTS-a w klimatach science-fiction pojawi się na początku przyszłego roku.

Gra zadebiutuje 8 marca na PC, w sklepach Steam oraz Epic. Będzie to pierwsza odsłona serii po prawie 20 latach przerwy.

Homeworld — edycje specjalne

Przy okazji ujawniono cztery edycje, w jakich pojawi się gra. Podstawową będzie Edycja Standardowa, czyli gra w cenie 59,99 dolarów. Druga z kolei jest Edycja Deluxe, która zawierać będzie podstawkę oraz przepustkę "Pierwszego Roku" za 79,99 dolarów.

Gracze pragnący zagrać wcześniej mogą wybrać Edycję Komandora Floty, która da im dostęp 72 godziny wcześniej, grę w wersji Deluxe oraz kilka cyfrowych dodatków — soundtrack, malowania statków, kolor śladu silników itp. 

Reklama

No i na końcu mamy wersję dla miłośników wydań fizycznych i edycji kolekcjonerskich — Kolekcjonerka zawiera wszystko to co Edycja Komandora Floty oraz talię kart, breloczek z logo Homeworlda 3, litografię oraz model jednego ze statków. Co ważne, zestawy kolekcjonerskie mogą zawierać różne statki. I o ile czasami edycje kolekcjonerskie kosztują olbrzymie pieniądze, nie zawsze znajdujące swoje odzwierciedlenie w zawartości, tak tutaj już sam model sprawia, że chyba warto wysupłać pieniądze — choć cena nie jest niska. Edycja Kolekcjonerska kosztuje bowiem 174,99 dolarów.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy