Hogwarts Legacy - osiągnięcia ujawniają najpopularniejsze domy

​Społeczność Hogwarts Legacy jest podzielona. Dzięki osiągnięciom na Steamie, Xboxach i PlayStation dowiedzieliśmy się, który z domów najchętniej wybierają fani nowej produkcji Avalanche.

Pierwszy raz czytając przygody Harry’ego Pottera albo oglądając filmy, jedno z pierwszych pytań, jakie przychodziło nam do głowy to dom, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Jak przystało na udaną produkcję opartą na wyjątkowym świecie stworzonym przez J.K. Rowling, Hogwarts Legacy zaraz po krótkim wprowadzeniu stawia nas przed tą trudną decyzją.

Reklama

W grze na szczęście sytuacja jest nieco mniej stresująca. Siadamy bowiem z Tiarą Przydziału na głowie, odpowiadamy na kilka prostych pytań i chociaż zasugerowany zostaje nam konkretny dom, możemy zmienić tę decyzję i powiedzieć Tiarze, gdzie chcemy się znaleźć. Gracze mają tym sposobem pełną kontrolę nad losami swojej postaci.

Dzięki osiągnięciom można na poszczególnych platformach podejrzeć, jakie decyzje podejmują gracze i jak szybko dochodzą do pewnych etapów w grze. Jeżeli chodzi o wybór domu, najpopularniejszy jest Slytherin. Osiągnięcie "Toast of the Town" ma 15,6% graczy na Steamie, 12,27% graczy Xboxa i 13,36% graczy PlayStation. Ranking najpopularniejszych domów na ten moment prezentują się następująco:

  1. Slytherin
  2. Gryffindor
  3. Ravenclaw
  4. Hufflepuff
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy