Hogwarts Legacy doczekało się moda dla graczy cierpiących na arachnofobię

​Nie przepadacie za pająkami? Gracze Hogwarts Legacy na PC mają proste rozwiązanie tego problemu. Jeden z członków społeczności stworzył mod, który zamienia wszystkie pająki w skrzynie.

Hogwarts Legacy to kawał świetnej produkcji. Recenzje krytyków bardzo przychylnie wypowiadały się o nowej grze Avalanche, a parę dni później w ich ślad poszli gracze. Gra sprzedaje się świetnie, ciągle mówi się o niej w mediach i nie ulega wątpliwości, że może być to jedna z największych premier 2023 roku.

Wśród nielicznych wad Hogwarts Legacy bez wątpienia znajduje się różnorodność przeciwników. Szybko podpadają nam oczywiście gobliny, więc walczymy z nimi regularnie, kłusownicy również zachodzą nam za skórę i poza tym, oprócz okazjonalnych trolli, trafiamy głównie na pająki, co może nie podobać się niektórym osobom.

Reklama

Rozwiązanie problemu arachnofobii rozwiązał jeden z graczy, tworząc bardzo prosty mod do Hogwarts Legacy. Kilka dni po premierze podstawowej wersji gry modyfikacji nie ma dużo, ale ta najwyraźniej nie wymagała aż tak dużo pracy. Po pobraniu niewielkiego pliku oraz jego instalacji możemy włączyć specjalny tryb i wszystkie pająki zamieniają się w skrzynie.

Podobne rozwiązanie widzieliśmy jakiś czas temu w Grounded, gdzie dosyć realistycznie wyglądające pająki były jednym z głównych zagrożeń na mapie. Dzięki jednej z opcji w grze mogliśmy bawić się suwakiem trybu arachnofobii i zamieniać pająki w zabawne istoty stworzone z kolorowych balonów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy