High on Life pojawi się na konsolach PlayStation?

Wygląda na to, że High on Life zmierza na konsole PlayStation.

Użytkownik Twittera o nicku Knoebel zauważył, że konsola PlayStation 4 ma dostęp do aktualizacji związanej z grą High on Life, która jak do tej pory pojawiła się jedynie na Xboxach i pecetach. Niezapowiedzianą jak do tej pory wersję na PlayStation zauważyli ludzie zajmujący się stroną Orbis Patches, która śledzi aktualizacje gier na PS4. Według dokumentacji, aktualizacja zawiera ogólne poprawki błędów oraz ulepszenia.

High on Life pojawiło się na konsolach Xbox poprzedniej i obecnej generacji oraz pecetach w grudniu 2022, gra jest dostępna między innymi w bibliotece Game Pass i to od dnia premiery. Ta humorystyczna, pierwszoosobowa strzelanka śledzi losy głównego bohatera, który łączy siły z ożywionymi, gadającymi pistoletami i innymi elementami z gatunku broni palnej, wspólnie z którymi próbuje on zwalczyć gang obcych, zagrażających ludzkości.

Reklama

Premiera gry poszła w parze z kilkoma ciekawymi rekordami. Według Microsoftu, była to największa premiera 2022 w Game Passie, największa premiera studia niezwiązanego z samym Microsoftem oraz największa premiera gry, która koncentruje się tylko i wyłącznie na rozgrywce dla samotnego gracza. Natomiast przy okazji zapowiedzi DLC do gry, szef studia Squanch Games, odpowiedzialnego za High on Life dodał, że tytuł przebił już barierę 7,5 miliona unikalnych graczy.

DLC, zatytułowane High on Knife, ma się toczyć dwa lata po zakończeniu wątku z podstawki i obierać nieco inny, bardziej horrorowo-komediowy kierunek. Główną rolę gra Knifey, żądna gry broń biała, której głosu użyczył Michael Cusack. Pojawi się tam też Harper, nowy pistolet, który zagrała Sarah Sherman, znana z Saturday Night Live. Dodatek powinien pojawić się na konsolach i pecetach jeszcze tej jesieni.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | High on life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy