Reklama

Hell Let Loose - darmowy okres próbny na Xbox

​Posiadacze konsoli Xbox Series X/S mogą zagrać w bezpłatną wersję próbną nadchodzącej strzelanki wieloosobowej, toczącej się podczas II wojny światowej. Mowa o Hell Let Loose od studia Black Matter.

Gracze konsolowi wkrótce będą mogli spróbować swoich sił w najnowszej 100-osobowej strzelance FPS, która ukazała się na PC już w lipcu. Akcja gry rozgrywa się podczas II wojny światowej. Dwie - złożone z 50 osób - drużyny toczą intensywne bitwy. Na arenę walk, oprócz piechoty, wkraczają czołgi oraz artyleria. Akcja jest intensywna, a ciągle zmieniające się linia frontu i warunki walki tylko utrudniają sprawę. Wojna to nie zabawa.

Gra ma bardzo dobre opinie na Steam (ponad 33000 recenzji), więc gracze konsolowi mogą zacierać ręce. Hell Let Loose pojawi się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S już 5 października. Co warte podkreślenia - wersja na konsolę Sony zostanie wydana jako darmowy tytuł w październikowym PlayStation Plus. Szkoda, że produkcja nie trafi także do Game Passa. Przez chwilę nawet posiadacze konsol Microsoftu obawiali się, że Hell Let Loose ominie ich platformę i zostanie tytułem ekskluzywnym dla konsoli Sony. Na szczęście nie okazało się to prawdą

Reklama

Fani Xboxa dostaną na otarcie łez 10-godzinną wersję próbną,  w którą będzie można grać do czasu premiery gry. Po zakupie pełnej wersji tytułu postępy dokonane w wersji trial zostaną przeniesione. Oczywiście nie obyło się też bez narzekania ze strony fanów Sony. Niektórzy z nich nie są zadowoleni z tego, że do oferty PlayStation Plus trafiła gra czysto multiplayerowa, nie posiadająca tryby dla pojedynczego gracza.

Podczas walk w Hell Let Loose przeniesiemy się do najbardziej znanych miejsc z okresu II wojny światowej - tak, tak będzie plaża Omaha. 9 map w grze zostało opracowanych na podstawie zdjęć lotniczych i danych satelitarnych. Na własnej skórze poczujemy więc skalę minionych wydarzeń. Nie zabraknie też lasów, pól i mostów, a każdy z obszarów wytwarza zasoby dla drużyny, która go przejęła. Zasoby te można wykorzystać do wezwania wsparcia w postaci bombowców, pojazdów i dodatkowych elementów, które pomogą odmienić losy bitwy.
Kluczem do zwycięstwa jest tutaj walka zespołowa i sprawna komunikacja między graczami. Polecamy grać ze znajomymi!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy