Reklama

Hasbro wyprodukuje figurki Cala Kestisa z gry Star Wars Jedi: Survivor

Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con firma Hasbro ujawniła projekty figurek, które będą towarzyszyły premierze gry Star Wars Jedi Ocalały. Figurki te przedstawiają postaci głównego bohatera - Cala Kestisa - oraz droidów.

Star Wars Jedi: Fallen Order Cal Kestis walczył przede wszystkim za pomocą miecza świetlnego. Najwyraźniej w czasie, który upłynął między wydarzeniami z jednej a drugiej gry, Cal nauczył się w końcu operować nowym typem broni, bo jego figurka posiada również blaster. 

W Fallen Order gracze mogli walczyć jedynie za pomocą miecza świetlnego, oraz oczywiście korzystając z Mocy. Czy blaster u boku Cala oznacza, że nowa gra będzie miała w sobie nieco więcej ze strzelanki, a mniej z platformówki / metroidvanii?

Reklama

Ogólny wygląd figurki mocno przypomina klimaty Jedi Knight lub Dark Forces, a sam Cal bardziej swoim wyglądem zbliżony jest do postaci Kyle’a Katarna - również przez brodę. Co prawda nie jest tak bujna jak u wielkiego Jedi, ale może wraz z pojawianiem się kolejnych gier, zarost głównego bohatera będzie coraz bardziej okazały? Co ciekawe, zwiastuny dotychczas publikowane przez twórców i wydawców nowych Gwiezdnych Wojen, nie ujawniały większych zmian w wyglądzie głównego bohatera.

Powrót do Jedi Knight?

Kiedy ogłoszono prace nad Fallen Order, zarówno Respawn Entertainment jak i Electronic Arts zdystansowały się od linii gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen, wyznaczonych przez Jedi Knight. Teraz jednak, dzięki ujawnionym projektom figurek, można przypuszczać, że seria zmierza właśnie w tamtym, bardzo lubianym przez graczy kierunku.

Oprócz Cala Hasbro planuje też wypuszczenie figurek z postaciami droidów - bojowego, z ery Wojen Klonów, oraz strażniczego, model KX. Jeśli zaś o samą grę chodzi, to niedawno pojawiła się strona Survivor’a na Steam, jednak z nieco niepokojącym dopiskiem “Coming soon" przy dacie wydania, który trochę kłoci się z oficjalnie zapowiedzianą w trailerze datą 2023 roku.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy