Halo Infinite - 343 Industries zapowiada zmiany do progresu i XP

Zimowa aktualizacja zapowiada się na jedną z najważniejszych w krótkiej historii Halo Infinite. Wśród planowanych zmian znajduje się rework progresu konta oraz zwiększenie zdobywanego doświadczenia.

Brak motywacji do gry

Powoli zbliżamy się do pierwszej rocznicy premiery Halo Infinite. Nikomu na tym etapie nie trzeba już przypominać, jak wiele problemów ma wciąż ta gra. Nowa odsłona serii upadła na samo dno i od kilku miesięcy próbuje podnieść się i z powrotem zwrócić na siebie uwagę fanów konsolowych FPS-ów.

Obok agresywnej monetyzacji i niepotrzebnie skomplikowanej customizacji postaci, jednym z głównych problemów Halo Infinite był brak motywacji do gry. Nagrody w battle passach były słabe, zadania bardzo męczyły, a okazjonalne eventy dobijały powtarzalnością. Z każdym kolejnym tygodniowym resetem motywacja fanów serii malała, aż w końcu część z nich zaczęła uciekać do innych tytułów.

Reklama

Zimowa aktualizacja Halo Infinite

Wygląda na to, że część z poważnych problemów Halo Infinite zaadresuje zimowa aktualizacja, która ma zadebiutować już 8 listopada. Wśród planowanych zmian znajduje się zwiększenie punktów XP zdobywanych po meczów. Dodatkowym doświadczeniem będzie nagradzany teraz nasz dobry wynik, tytuł MVP albo po prostu wygranie meczu.

Ponadto znaczących zmian doczeka się system zadań. Będą one teraz funkcjonować nie tylko jako źródło dodatkowego bonusowego XP, ale przede wszystkim jako sposób na zdobycie kosmetycznych nagród poprzez Ultimate Reward. Liczba zadań potrzebnych do ukończenia tej nagrody spadnie z 20 do 10, a same zadania mają być bardziej "ogólne". Prawdopodobnie nie będziemy więc już zmuszani do strzelania z konkretnych broni albo uczestniczenia wyłącznie w konkretnych trybach gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite | 343 Industries

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy