GTA: Vice City po 37 latach. Jak wyglądają bohaterowie?

Legendarna gra GTA: Vice City w ubiegłym roku obchodziła 20-lecie od światowej premiery. Teraz studio TeaserPlay opublikowało na YouTube dalszą część historii Tommy’ego Vercetti’ego. Główny bohater gry wrócił do swojego miasta po 37 latach.

Miasto Vice City rozpala wyobraźnię

Legendarna gra "GTA: Vice City" w październiku tego roku obchodziła 20-lecie premiery. Pomimo upływu czasu, pozycja ta cieszy się wielką popularnością. Tytuł stał się wręcz ikoniczną częścią serii "Grand Theft Auto". Wynika to z niepowtarzalnego klimatu w samej grze. Miejscem akcji jest Vice City, czyli miasto mające być inspiracje Miami lat 80-tych. W tamtym okresie na Florydzie bardzo mocno istniał biznes narkotykowy.

Reklama

Ukazane jest to także w grze, gdzie głównym elementem fabuły jest przemyt niedozwolonych substancji psychoaktywnych. Vice City, które jest oświetlone charakterystycznymi neonami przypadło do gustu milionom graczy z całego świata. Niestety później seria nigdy nie wróciła do tego klimatu, czego wielu żałuje. Istnieje jednak szansa, że "GTA VI" będzie częściowo lub w całości osadzone w tej właśnie lokacji.

Studio TeaserPlay postanowiło przenieść świat gry w czasie. Jako, że dokładny rok fabuły GTA: Vice City to 1986, teraz na opublikowanym zwiastunie możemy zobaczyć, jak po 37 latach wygląda słynny Tommy Vercetti i cały świat znany z tej gry. Zademonstrowano także ciekawą retrospekcję.

TeaserPlay z historią o GTA: Vice City

Na nieco ponad dwuminutowej produkcji stworzonej przy użyciu nowoczesnego silnika graficznego Unreal Engine 5 widzimy historię głównego bohatera z Vice City. W pierwszej scenie widzimy posiwiałego już na włosach Vercettiego, który ląduje na lotnisku w swoim mieście. Przypomina to odrobinę początkową scenę z GTA: San Andreas.

Mężczyzna porusza się po mieście sportowym autem i podziwia miasto. Myślami wraca do zdarzeń sprzed ponad trzydziestu lat I obserwuje zmiany, jakie nastąpiły w tym długim okresie. Przypomina sobie różne zdarzenia z przeszłości - te przyjemne i mniej przyjemne. Odwiedza on także swoją dawną posiadłość.

Cała historia okraszona jest klimatyczną muzyką, która pomaga nam się wczuć w historię przeżyć bohatera przemierzającego fikcyjne Miami. Śmiało można powiedzieć, że jest to kolejna udana produkcja studia TeaserPlay.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Unreal Engine 5 | GTA: Vice City

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy