GTA VI: Wyciekły aktywności poboczne związane z produkcją

GTA VI jest bez wątpienia jednym z najbardziej gorąco oczekiwanych tytułów na rynku gier wideo. Wiemy, że produkcja Rockstar Games jest w przygotowaniu, lecz nie znamy etapu prac. Do sieci wyciekły informacje odnośnie aktywności pobocznych w grze.

Fani oczekują na informacje odnośnie GTA VI

W internecie pojawia się coraz więcej przecieków odnośnie nowej produkcji Rockstara. Nie jest to nic dziwnego, że gracze na całym świecie czekają na GTA 6. Poprzednia część - oznaczona numerem 5 została wydana we wrześniu 2013 roku, więc aż 9 lat temu. Od tego czasu rynek gier bardzo mocno się zmienił i rozwinął.

Oczywiście, GTA 5 w tych latach otrzymało mnóstwo aktualizacji, które unowocześniły produkt. Rockstar Games wypuściło również wersję na konsole nowej generacji, co również dodało nowego życia już nieco podstarzałej grze.

Reklama

Jednak nie zmienia to faktu, że oczekiwania na "szóstkę" są nadal bardzo duże. Gracze już są nieco zmęczeni tym samym tytułem od lat. "Piątka" jest utrzymywana przy życiu jedynie dzięki GTA Online. To właśnie w wieloosobowej rozgrywce aktualnie dzieje się najwięcej, a o fabule już mało kto pamięta, bo ile razy można przeżywać tę samą historię? Bohaterowie, tacy jak Michael, Franklin oraz Trevor oczywiście są bardzo charyzmatyczni, ale gracze znają już ich losy na wskroś. Przydałaby się nowa część w uniwersum Grand Theft Auto.

Od kilku miesięcy w sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących nowej gry. Mapa ma być ponownie wzorowana na Vice City, czyli Miami z rzeczywistego świata. Mowa też jest o grywalnej żeńskiej postaci, czego jeszcze nigdy nie było w historii.

To ostatnie niejako zostało potwierdzone w grudniu, gdy do sieci wyciekło kilkadziesiąt minut rozgrywki ze wstępnej fazy tworzenia gry. Jeden z użytkowników Twittera udostępnił jakiś czas temu misje poboczne, jakich będziemy mogli podjąć się na mapie. Niektóre z nich brzmią interesująco.

Wyciekły wydarzenia zawarte w GTA VI

Użytkownik znany w sieci pod pseudonimem "_Dyllie_" opublikował długą listę różnych wydarzeń. Wśród nich są: Satanist House, UFO Animal House, Museum, Music Video czy Drug Lab. Trudno jednoznacznie powiedzieć, co będziemy mogli robić w ramach przedstawionych wydarzeń. Jedno z nich na pewno przykuwa oko - Backyard Wrestling Ring.

Oznacza to, że prawdopodobnie będziemy mogli wcielić się we wrestlera i stoczyć pojedynki na podwórkowym ringu. Natomiast Drug Lab sugeruje, że będziemy mogli wyprodukować narkotyki lub brać udział przy produkcji, niczym Walter White ze słynnego "Breaking Bad". Według przecieków ma być aż ponad 500 róznych aktywności. Wychodzi na to, że oprócz linii fabularnej, będziemy mogli zająć się mnóstwem misji pobocznych, co oczywiście uatrakcyjni nam rozgrywkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI | Rockstar Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy