​GTA VI przypadkiem ujawnione przez firmę Sony?

Czy Sony nieintencjonalnie ujawniło potencjalną datę ogłoszenia i zaprezentowania GTA VI przez Rockstar Games? To pytanie coraz częściej nurtuje graczy i... użytkowników TikToka.

GTA VI to obecnie najbardziej wyczekiwana gra w branży i być może jedna z najczęściej opisywanych produkcji, które nie ukazały się jeszcze oficjalnie na rynku. Nic więc dziwnego, że każde, nawet drobne przesłanki i przecieki budzą tyle ekscytacji wśród fanów kultowej serii Grand Theft Auto.

Teraz fani zaczęli debatować nad jedną kwestią - czy Sony przypadkiem nie ujawniło tajemniczych informacji dotyczących nadchodzącej gry GTA VI? Na oficjalnym kanale Sony’ego na platformie TikTok regularnie pojawiają się wstawki legendarnych soundtracków i intro z gier wydanych na leciwą już konsolę PlayStation 2.

Reklama

Wpadka Sony, drobna intryga, czy celowa zapowiedź odnośnie GTA VI?

Jeden z fanów poprosił, by na omawianym kanale pojawiło się także intro z GTA: Vice City. Japończycy spełnili te prośby i umieścili na swoim profilu rzeczony film, ale więcej intrygi zasiał krótki komentarz opublikowany przez Sony pod tym filmem. "Zbliża się także 20. rocznica" - napisano.

Wiadome jest, że akcja GTA VI ponownie rozegra się w Vice City. Wiadome jest także to, że 29 października kultowe GTA: Vice City skończy okrągłe 20 lat. Fani zaczęli więc snuć teorie, że właśnie w tym dniu wydawcy z Rockstar Games będą chcieli uchylić nieco więcej tajemnic związanych z nadchodzącą i wyczekiwaną szóstą odsłoną gry.

Oczywiście tezy te nie są poparte żadnymi dowodami, więc nie należy ich traktować jako pewnik. Być może są to nawet bardziej przypuszczenia dotyczące tego, że Sony wie coś więcej i zechciało się poniekąd zabawić ze swoją społecznością. Albo po prostu 20-lecie powstania Vice City minie sobie bez żadnego echa, a kolejne teorie spiskowe spełzną na niczym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA VI | Rockstar Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama