GTA VI. Nowy silnik graficzny gry będzie niesamowity i wyprzedzi swoje czasy?

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia związane z GTA VI. Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w historii branży ma doczekać się unikalnego silnika graficznego, które wyprzedzi swoje czasy - tak przynajmniej twierdzi jeden z informatorów.

O szóstej odsłonie kultowej serii Grand Theft Auto słyszymy bardzo regularnie. Według ostatnich przecieków pierwszy oficjalny zwiastun z tej gry ma pojawić się jeszcze w tym roku. W podobnym czasie poznać mamy również oficjalnie ogłoszenia Rockstar Games. Najświeższe informacje sugerują, iż deweloperzy GTA VI celują w lata 2024-2025 jeśli chodzi o oficjalną premierę tej gry.

RAGE9 - silnik graficzny, który zrewolucjonizuje branżę

Do ciekawych treści dotarł informator Chris Klipper z Rockstar Mag.

Reklama

Według niego RAGE9 ma być silnikiem, który zdecydowanie wyprzedza swoje czasy i może być elementem, który istotnie przyczyni się do rewolucji w sektorze gier.

Klippel podkreślił również, że silnika, który posłuży w Grand Theft Auto VI nie widział na własne oczy, ale słyszał od wielu osób z branży, że ten ma niesamowite osiągi. "Celem jest prześcignięcie Unreal Engine" - skwitował informator.

O zapewnieniach związanych z niesamowitymi efektami graficznymi i niespotykanymi jak dotąd animacjami słyszeliśmy już kilka miesięcy temu. Czy faktycznie najnowsze dzieło amerykańskich producentów z Rockstar Games wyprzedzi swoje czasy? Przekonamy się, ale najpewniej dopiero za kilka ładnych lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy