Reklama

GTA VI. Informator obala kolejny przeciek. Fani nie będą zadowoleni

​Grand Theft Auto VI to bez wątpienia obiekt najczęstszych w branży gier wideo przecieków. Najświeższy z nich rzuca nieco więcej światła na aspekt grywalnych bohaterów, obalając jednocześnie poprzednie tezy i doniesienia.

Co wiemy o GTA VI? Z oficjalnych informacji tylko tyle, że Rockstar Games pracuje nad tą gorącą i wyczekiwaną produkcją, stawiając ją jednocześnie jako główny i centralny punkt działalności amerykańskiego studia.

Z kolei nieoficjalne informacje w sieci pojawiają się bardzo regularnie. Rzekoma premiera gry ma nastąpić w 2024 lub 2025 roku. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie sporo zróżnicowanych lokalizacji, a fabuła ma przenieść nas do Vice City, Liberty City, a także... do Ameryki Południowej.

Reklama

GTA VI bez kilku grywalnych bohaterów? Insider rozprawia się z plotkami

Jeden z najgłośniejszych i najczęściej omawianych przecieków dotyczy tego, że GTA VI ma otrzymać kilku grywalnych bohaterów, protagonistów, pomiędzy którymi gracze przełączaliby się i toczyli równoległą rozgrywkę, lecz osadzoną w innych rozdziałach czasowych.

Tę ostatnią tezę obalił informator z branży gier - Jason Schreier. "GTA VI nie ma trzech bohaterów. To wszystko, co mogę powiedzieć w tej chwili" - stwierdził w jednym z wątków w serwisie Reddit.

Reporter dodał również, że większość doniesień, które pojawiają się w sieci, nie mogą być traktowane wiarygodnie, ponieważ nikt nie ma dostępu i wglądu do tego co dzieje się w zespołach deweloperskich w Rockstar Games.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy