Reklama

GTA V na PC otrzyma widok pierwszoosobowy?

​W sieci pojawiły się nowe informacje na temat premiery zeszłorocznego hitu Rockstar Games na konsole nowej generacji i komputery PC.

Według nich gracze otrzymają widok pierwszoosobowy. Źródłem tych rewelacji jest nie kto inny, jak samo studio Rockstar.

Wzmianki na temat trybu pierwszoosobowego pojawiły się na stronie pomocy studia Rockstar Games. Dowiadujemy się z nich, że gracze otrzymają widok z kokpitu podczas prowadzenia samochodu (wraz z działającą deską rozdzielczą) oraz perspektywę pierwszoosobową w trakcie przemierzania świata o własnych nogach.

Lista zmian w stosunku do wersji na PS3 i Xbox 360 wymienia również nowe zdarzenia losowe w trybie jednoosobowym, nowe gatunki zwierząt biegające po Los Santos czy ulepszony system wybierania postaci.

Reklama

Co ciekawe, pojawiła się także informacja na temat zwierząt w GTA Online, jednak obok wpisu widniał znak zapytania. Może to sugerować, że piszący tę notkę sam do końca nie był pewny, czy element ten pojawi się w finalnej wersji gry.

Wspomniana karta na stronie pomocy Rockstar Games została już zresztą usunięta, a o całości dowiadujemy się dzięki Google Cache. Z tego ostatniego wpis też już zniknął - Rockstar Games szybko zaciera zatem pomyłki swojego pracownika.

Do końca nie wiadomo zatem, czy powyższe informacje były podłym żartem jednego z pracowników studia, czy faktycznie coś jest na rzeczy.

GTA V na PS4 i Xbox One pojawi się już 18 listopada. Posiadacze komputerów osobistych będą musieli poczekać do 27 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje