GTA, Max Payne i Red Dead Redemption taniej. Promocja na gry od Rockstar Games

Na Steamie pojawiła się ciekawa oferta związana z hitowymi grami od Rockstar Games. Popularne produkcje z serii Grand Theft Auto, Max Payne, a także kilka innych tytułów możecie zakupić w mniejszych i atrakcyjniejszych cenach.

Wyprzedaż obowiązuje jeszcze przez kilka dni, więc jest to doskonała okazja do nabycia gier od Rockstar w promocyjnych cenach. W tym przypadku mamy do czynienia z typową wyprzedażą wydawcy. Podpowiadamy na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Zaczniemy od kultowego tytułu, czyli Red Dead Redemption 2. Jedną z najlepiej ocenianych gier w historii możecie nabyć za 82,47 zł z aż 67% obniżką cenową. Wersja Ultimate Edition przeceniona została do 129,46 zł.

Reklama

Fani klasyki powinni spojrzeć natomiast na GTA: The Trilogy - The Definitive Edition. Są to trzy legendarne dzieła (GTA 3, Vice City oraz San Andreas) w odświeżonym wydaniu przystosowanym na nowoczesne systemy i sprzęty. Przy tej pozycji widnieje cena 134,50 zł, czyli produkt przeceniono o 50%.

Z kolei Grand Theft Auto IV: The Complete Edition kupicie w promocyjnej ofercie za 25,47 zł. Nowsza odsłona serii, czyli GTA V w edycji Premium wyceniona została na 64,71 zł i jest to aż 63% obniżka ceny.

Max Payne to marka sama w sobie, a dzięki wyprzedaży Rockstar Games, jawi się teraz idealna okazja do przypomnienia sobie o tej wyśmienitej historii. Poszczególne gry z serii możecie kupować oddzielnie, ale szczególnie opłacalna jest paczka Max Payne Bundle składającą się z dwóch pierwszych odsłon cyklu (Max Payne i Max Payne 2). Nabyć możecie ją w zestawie za 19,47 zł.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę na trwającej wyprzedaży? L.A Noire przeceniono do 23,70 zł, Bully: Scholarship Edition wycenione zostało na 22,71 zł natomiast najniższa cena widnieje przy Manhuncie. Grę kupicie za 15,01 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games | GTA | Max Payne | Red Dead Redemption 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy