Gratka dla kolekcjonerów sneakersów! Popularne modele butów w niezwykłych odsłonach

Specjaliści z firmy The Sole Supplier tworzą niesamowite rzeczy nawiązujące do najbardziej znanych konsol w historii.

Entuzjaści gier retro wyrażali swoje uznanie dla klasyków sprzed lat na rozmaite sposoby. Jedna z grup postanowiła oddać hołd konsolom z przeszłości, projektując niestandardowe obuwie. Mowa o The Sole Supplier - na ich stronie możecie znaleźć ogrom konceptów sneakersów bazujących na obuwiu popularnych marek sportowych, jak Adidas czy Nike.

Oferta odwołuje się do klasycznych konsol jak Super Nintendo, Sega Master System, czy Nintendo 64, ale w portfolio nie brakuje butów opartych na nieco bardziej współczesnych sprzętach, jak GameCubie, PlayStation 1 czy kultowym Dreamcaście. Każdy but może pochwalić się unikalnym designem, który powinien przypaść do gustu najbardziej wymagającym miłośnikom branży elektronicznej rozrywki.

Reklama

Propozycje różnią się nawet dla poszczególnych regionów - dla przykładu amerykańskie buty inspirowane SNES-em powstały na bazie Air Jordanów 4S, a te przeznaczone na rynek europejski na Adidasach Superstars. Podobna sytuacja ma się w przypadku Dreamcasta, chociaż w tym wypadku edycje różnią się kolorystyką detali - Amerykanie dostali Jordany 1S z efektem czerwonego wiru, a Europejczycy Superstarsy z niebieskim.

Fani systemów Sony także mają za czym się rozglądać - buty powstałe na platformie Adidas Forums, utrzymane w szarych odcieniach, doskonale wpasowują się w projekt pierwszej konsoli Japończyków i zdecydowanie będą wyróżniać się na stopach właścicieli.

Prawdopodobnie najbardziej efektownym z butów w ofercie są fioletowe Air Jordany 4S w barwach GameCube'a. Twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły - praktycznie każdy element kontrolera Nintendo znalazł swoje odbicie na obuwiu, nawet zawieszka z charakterystycznym logo!

Chociaż na stronie The Sole Supplier nie brakuje projektów niestandardowego obuwia rozmaitych producentów, to wciąż na próżno szukać sneakersów opartych na platformie Giganta z Redmond. Wprowadzony na rynek w 2001 roku Xbox nie doczekał się jeszcze modyfikacji w wykonaniu The Sole Supplier, ale możliwe, że wkrótce się to zmieni.

DXter

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy