Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Grand Theft Auto V: Trzy nowe zwiastuny

Wczoraj Rockstar opublikowało zapowiadane wcześniej nowe zwiastuny, które skupiają się na możliwie najlepszym scharakteryzowaniu dostępnych w Grand Theft Auto V postaci.

Materiał filmowy zaczyna się od Michaela, który informuje nas, że pragnie być dobrym ojcem i "żyć snem". W realizacji tego życiowego celu przeszkadzają mu, generujące się co chwilę, spory domowe, w które siłą rzeczy zostaje uwikłany. Do tego wszystkiego dochodzą kryzys wieku średniego, zdrada żony - jednym słowem życie Michaela nie jest usłane różami.

Reklama

Swojemu terapeucie zwierza się, że oprócz czystej sielanki do szczęścia potrzebny jest mu także chaos. To marzenie z kolei doskonale urzeczywistnia jego druga, bardziej kryminalna natura. W takim stanie Micheal napada na konwoje, przejmuje biurowce, rozbija się helikopterami po mieście - istna demolka.

Franklin natomiast, kolejna postać piątej odsłony kultowej już serii GTA, to całkowicie inny rodzaj przestępcy. Przyrównać go można do osiedlowego gangstera. Na zaprezentowanym materiale filmowym czarnoskóry bohater najczęściej pokazywany jest w towarzystwie striptizerek, szybkich samochodów i próbujących za nimi nadążyć radiowozów.

Na deser deweloper zaserwował nam dzień z życia Trevora, ostatniej grywalnej postaci w grze. Po dokładnym obejrzeniu trudno nie zgodzić się z tym, że ten dosyć specyficzny bohater większość swojego czasu w ciągu dnia spędza na biciu przypadkowo napotkanych ludzi na ulicy, kradzieży samochodów oraz innych pojazdów (w tym lotniczych).

Poniżej możecie obejrzeć zwiastuny związane z wyżej opisywanymi bohaterami. Koniecznie dajcie znać, co o nich sądzicie w komentarzach poniżej. Przypomnijmy jeszcze, że Grand Theft Auto V ma zadebiutować 17 września na platformach PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Na razie nic nie wiadomo na temat edycji na systemy następnej generacji. Pewne jest natomiast, że Take Two kolejny raz wyda jedną z najlepszych gier w historii.

Dowiedz się więcej na temat: Grand Theft Auto V | Rockstar | Take-Two Interactive | GTA V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje