Grand Theft Auto V - gameplay z edycji na PlayStation 5

​Już jutro premiera Grand Theft Auto V w wersji na next-geny. Jeszcze dziś możecie zobaczyć ją na pierwszych dłuższych gameplayach.

YouTube już wkrótce zacznie pękać w szwach od różnego rodzaju filmów - gameplayów, analiz czy porównań - z Grand Theft Auto V. Jako pierwsi nagranymi fragmentami zabawy pochwalili się gracze mieszkający w Nowej Zelandii, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe. W tej części świata nowa edycja GTA V została udostępniona nieco wcześniej. Teraz, dzięki Nowozelandczykom, możemy oglądać długie gameplaye i podziwiać zmiany dokonane przez Rockstar w warstwie wizualnej.

Grand Theft Auto V na next-genach - co nowego?

Przypomnijmy, co możemy oglądać w next-genowej edycji Grand Theft Auto V. To przede wszystkim ładniejsza oprawa graficzna, ale także znacznie krótsze loadingi czy trójwymiarowy dźwięk. W wersji na PlayStation 5 dodano także obsługę haptycznych wibracji i adaptacyjnych spustów w padach DualSense. Rockstar przygotował trzy tryby graficzne: jakości (rozdzielczość 4K, 30 klatek na sekundę, ray tracing), wydajności (deskalowana rozdzielczość 4K, 60 klatek na sekundę, brak ray tracingu) oraz wydajności z ray tracingiem (deskalowana rozdzielczość 4K, 60 klatek na sekundę, ray tracing).

Reklama

Grand Theft Auto V w wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S trafi w ręce graczy już jutro. W sklepach PlayStation Store oraz Microsoftu kupicie je obecnie z dużym rabatem. Sony sprzedaje grę z 75-procentową zniżką, a Microsoft - z 50-procentową.

GTA V oryginalnie ukazało się w 2013 roku - wówczas tylko na PlayStation 3 i Xbox 360. W 2014 przeniesiono je na PlayStation 4 i Xbox One. Na PC trafiło dopiero w 2015. Edycja na PlayStation 5 i Xbox Series X|S jest już drugim wznowieniem gry, która podbiła świat, sprzedając się do lutego 2022 w nakładzie około 160 milionów egzemplarzy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grand Theft Auto V
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy