Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gran Turismo Sport doczeka się testów beta

​Developerzy ze studia Polyphony Digital poinformowali o planach zorganizowania zamkniętych testów wyścigowego Gran Turismo Sport.

Aby otrzymać szansę przetestowania produkcji przed premierą, należy zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej (TUTAJ). Następnie trzeba liczyć na łut szczęścia, mając nadzieję, że zostaniemy wybrani przez twórców.

Reklama

Pierwsza faza testów rozpocznie się w najbliższy weekend - 17 marca. Problem w tym, że zarezerwowana jest wyłącznie dla osób ze Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie autorzy obiecują, że z czasem do bety dopuszczą więcej użytkowników.

Na razie tego nie potwierdzono, ale z wpisu opublikowanego przez twórców na blogu marki PlayStation wynika, że gracze z Europy wezmą udział w kolejnym etapie. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie się odbędzie.

W ramach bety, developerzy codziennie udostępnią inny zestaw samochodów i tras. Polyphony Digital obiecuje, że sprawdzimy tory o różnych klasach i konfiguracjach. Co ciekawe, przetestujemy również Driver Profile - cyfrowy profil, zbierający informacje na temat naszych poczynań w trakcie jazdy.

Pełna wersja Gran Turismo Sport powinna ukazać się w tym roku na PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć zwiastun opublikowany w związku z ogłoszeniem planów przeprowadzenia zamkniętych testów gry:

Dowiedz się więcej na temat: Gran Turismo Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama