Reklama

#gramdobrze – Ty też możesz zostać bohaterem

​Wystartowała akcja "Zostań Bohaterem" organizowana przez G2A.COM. Do wygrania jest 20 tabletów - jednak nie dla zwycięzcy, ale dla wskazanej przez niego placówki.

Akcja ma na celu wyposażenie dowolnej, wskazanej przez zwycięzcę organizacji pomagającej dzieciom w sprzęt mobilny, za pomocą którego będą mogły nie tylko spędzać miło czas, ale też poszerzać swoją wiedzę.

Aby wziąć w niej udział i zostać bohaterem, wystarczy mieć konto na Facebooku i grać w gry wideo. Każdy, kto przy użyciu programu ScreenSHU (lub innego narzędzia) nagra filmik z gry, w którym pokaże, jak pomaga innemu graczowi lub go ratuje, ma szansę na tytuł bohatera. Wystarczy, aby pochwalił się swoim dziełem na własnym profilu Facebook, dodając w opisie hasztag #gramdobrze. Spośród pięciu filmów, które dostaną się do finału akcji, użytkownicy G2A.COM wyłonią zwycięzcę, głosując na najlepsze ich zdaniem nagranie. 

Reklama

Zwycięzca konkursu wybierze fundację, dom dziecka, świetlicę środowiskową, miejski dom kultury lub inną instytucję mającą na celu wsparcie i pomoc dzieciom, której zostanie przekazanych 20 tabletów ufundowanych przez G2A.COM. To jednak nie wszystko! Sam również otrzyma nagrodę - kartę podarunkową o wartości 100 euro do wydania na gry oraz inne produkty dostępne na platformie G2A.COM.

Czas na publikowanie swoich nagrań upływa 31 lipca 2017. Więcej o akcji w regulaminie akcji dostępnej na stronie bit.ly/RegulaminGramDobrze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje