Gracze mają problemy z uruchomieniem kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2

​Wczesny dostęp do kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 zdaje się nie działać zgodnie z założeniami deweloperów. Gracze z różnych platform zgłaszają problemy z uruchomieniem gry.

Call of Duty debiutuje w tym roku w dosyć nietypowy sposób. Pełna wersja Modern Warfare 2 trafi do sprzedaży 28 października. Wtedy ruszą serwery, dostaniemy do dyspozycji trzy tryby gry i będziemy mogli robić wszystko, co nam się żywnie podoba.

Tydzień przed premierą posiadacze preorderów mają jednak wczesny dostęp do kampanii. Z przygodą dla jednego gracza mogą uporać się więc do premiery multiplayera.

Reklama

W parze z early accessem idzie również cały zestaw nagród za ukończenie kampanii, co też nie zdarzało się w poprzednich odsłonach Call of Duty. Za przejście kampanii Modern Warfare 2 dostajemy cały zestaw kosmetycznych przedmiotów, w tym jeden blueprint do broni, oraz osiem godzin podwójnego doświadczenia do broni oraz konta.

Nic więc dziwnego, że wielu graczy, którzy i tak planowali kupić Modern Warfare 2, złożyli preroder i chcieli przejść kampanię, zanim pojawi się reszta gry. Grind multiplayera można wtedy rozpocząć z dodatkowym schematem broni oraz podwójnym doświadczeniem, które pozwoli szybciej odblokować różne bronie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Gracze z różnych platform zgłaszają problemy z uruchomieniem gry. Jednym pojawiały się komunikaty o braku połączenia z serwerem, a innym Modern Warfare 2 sugerowało, że nie mają jeszcze dostępu do kampanii.

Na szczęście wszystko wskazuje na razie na to, że nie są to błędy permanentne, które wymagają ingerencji Activision. Większość graczy zdołała uruchomić kampanię po kilku restartach albo odrobinie cierpliwości.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy