Call of Duty: Modern Warfare 2 – data i godzina premiery kampanii

​Nowa odsłona Call of Duty debiutuje w tym roku w częściach. Posiadacze preordera już za parę dni mogą w rezultacie zapoznać się z kampanią Modern Warfare 2.

Kilka premier Call of Duty: Modern Warfare 2

Pod wieloma względami Modern Warfare 2 szykuje się na odsłonę historyczną dla całej serii. Największą zmianą jest oczywiście fakt, że kolejna część pojawi się dopiero za dwa lata. Aktualny plan Activision zakłada debiut Black Opsa od Treyarch w 2024 roku. Brak nowej gry ma zrekompensować rzekomo DLC do kampanii oraz zestaw odświeżonych map z poprzednich tytułów, o czym donosili ostatnio insiderzy.

Nawet sam sposób, w jaki Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się na rynku wygląda inaczej. Posiadacze preorderów mają w tym roku dodatkowe benefity. Jednym z nich jest wczesny dostęp do kampanii. Zanim pełna wersja gry trafi do sprzedaży, gracze z odpowiednią dozą zaufania do Infinity Ward mogą zapoznać się z single playerem.

Reklama

Data i godzina premiery kampanii

Posiadacze preorderów będą mogli zacząć ogrywać kampanię w czwartek, 20 czerwca o godzinie 19:00. Aby skorzystać z tej opcji, trzeba oczywiście zakupić preorder cyfrowy i na swojej konsoli lub PC mieć dowód dokonanej transakcji. Kupione w przedsprzedaży wersje pudełkowe przyjdą razem z pozostałymi elementami Call of Duty: Modern Warfare 2 bliżej dnia premiery pełnej wersji.

Kampania, jak przystało na Call of Duty, nie powinna należeć do największych i tydzień pozostały od czwartku do premiery MW2 powinien spokojnie wystarczyć na jej przejście. Warto dodać również, że za ukończenie kampanii dostaniemy w tym roku cały zestaw kosmetycznych przedmiotów do pozostałych trybów oraz tokeny z podwójnym doświadczeniem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy