Gracze Diablo 4 domagają się dalszych zmian. Czy Blizzard podoła wyzwaniu?

Season of Blood zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na kolejną, obszerną aktualizację Diablo 4 gracze wypisują nowości, jakie chcieliby zobaczyć w action RPG Blizzarda.

Pierwszy sezon Diablo 4 niestety nie należał do najlepszych. Premierowa wersja na początku wydawała się bardzo udana, ale im więcej czasu spędzaliśmy w tym tytule, tym bardziej nużący był endgame. Gracze w końcu stracili cierpliwość do gry, liczyli na urozmaicenia w pierwszym sezonie i kiedy nic takiego się nie wydarzyło, stracili wszelkie zainteresowanie Diablo 4.

Teraz zbliża się jednak premiera drugiego sezonu, Season of Blood, który ma wprowadzić do gry mnóstwo nowości. Blizzard przyznał, że zmian jest na tyle dużo, że nie będą w stanie omówić całej aktualizacji podczas jednej transmisji. Z każdym kolejnym dniem rosną w rezultacie oczekiwania względem tego patcha.

Reklama

Źródłem wielu cennych pomysłów społeczności jest oczywiście Reddit. Często zyskują tam na popularności posty, które sugerują Blizzardowi pewne rozwiązania. Jeden z takich wpisów opublikował niedawno użytkownik NeoViper101, domagając się od Diablo 4 rozwiązania bardzo popularnego w innych grach.

Chodzi o możliwość płynnej zmiany buildów. Diablo 4 nie jest najbardziej różnorodną pod tym względem grą, ale każda z klas wciąż ma kilka efektywnych wariantów, z których można korzystać w końcowej fazie gry. Niestety brak podstawowych funkcji sprawia, że czasami łatwiej jest zrobić nową postać niż próbować przenosić się z jednego buildu na drugi.

Fakt ten dziwi szczególnie ze względu na istnienie Armory w Diablo 3. W każdym głównym mieście znajdowała się szafa, która pozwalała na zapisywanie gotowy buildów, a potem swobodne ekwipowanie ich bez żadnych ograniczeń. Fani serii najwyraźniej przyzwyczaili się do tej możliwości i teraz chcą jej w nowej odsłonie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy