Reklama

GOG wystartowało z Zimową Wyprzedażą i rozdaje kolejne gry

​Nie udało się wam kupić konsol nowej generacji? A może od zawsze wolicie pecety? W takim razie mamy świetne wieści, bo nadchodzą okazje.

GOG poinformował właśnie o starcie swojej Zimowej Wyprzedaży, w ramach której możemy nabyć aż 3 300 przecenionych gier - niektóre z nich zanotowały kilkuprocentową obniżkę ceny, a inne są teraz tańsze o ponad 90%.

Jeśli więc od jakiegoś czasu nosicie się z zamiarem odświeżenia swojej biblioteki, to warto sprawdzić, czy interesujące was tytuły załapały się na listę (biorąc pod uwagę skalę wyprzedaży, jest na to ogromna szans).

Wśród produkcji zwracających uwagę są z pewnością przecenione o 50% Control Ultimate Edition i No Man’s Sky, a także zachęcające 60% zniżką Frostpunk, Metro Exodus oraz Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition.

Reklama

Oczywiście, jak zawsze przy takich okazjach, możemy nabyć za grosze prawdziwe klasyki, jak choćby Diablo czy BioShock Infinite Complete Edition. Nie zabraknie też czegoś dla osób, które celują w całe kolekcje i na przykład 5-elementowy zestaw Wiedźmin kosztuje teraz dosłownie 87,95 PLN.

Co więcej, Wyprzedaż Zimowa na GOG to również okazja, żeby po raz pierwszy kupić ponownie wypuszczone klasyki Konami, tj. Metal Gear, Metal Gear Solid czy Silent Hill 4: The Room. A jeśli zgodzimy się na otrzymywanie wiadomości marketingowych od GOG, czeka na nas również egzemplarz Prison Architect do zgarnięcia za darmo - oferta ważna tylko 72 godziny, więc trzeba się spieszyć. Zimowa Wyprzedaż potrwa do 4 stycznia, a jeśli jakimś cudem nie znajdziecie tu nic ciekawego, to przypominamy, że na dniach spodziewamy się startu podobnej wyprzedaży na Steam.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GOG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy