God of War Ragnarok z kolejnym kamieniem milowym. Sprzedaż cały czas rośnie

Santa Monica Studios osiąga jeszcze jeden, ogromny sukces. Sony pochwaliło się niedawno, że God of War Ragnarok sprzedało się już w 15 milionach kopii.

God of War Ragnarok zrobiło się głośno niedawno przy okazji The Game Awards 2023. Kratos zawitał na chwilę na ogromnym ekranie gali i chociaż nie dostaliśmy zapowiedzi kolejnej odsłony serii, doczekaliśmy się bardzo ekscytującej zapowiedzi. 12 grudnia gra zostanie zaktualizowana o darmowe DLC Valhalla.

Santa Monica Studios od razu dała do zrozumienia, że decyzja o wzbogaceniu gry o nową zawartość została podjęta ze względu na popularność God of War Ragnarok. Deweloperzy chcieli okazać swoją wdzięczność za ciepłe przyjęcie ich produkcji, życzyć wszystkim wesołych Świąt i dać graczom powód do powrotu do Ragnaroka.

Reklama

Sony Interactive Entertainment ujawniło niedawno, jak dużym sukcesem jest nowy God of War. Do 19 listopada 2023 roku Ragnarok sprzedał się w 15 milionach kopii na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Jest to bardzo imponująca sprzedaż oraz doskonałe świadectwo tego, że Santa Monica Studios to jedna z najcenniejszych własności Japończyków.

Premiera darmowego dodatku może bardzo pozytywnie wpłynąć na sprzedaż God of War Ragnarok. Valhalla zapowiada się na gratkę dla osób, które doceniły fabułę oraz gameplay nowej gry. Większość osób wychodzi również z założenia, że jakość DLC będzie stała na wysokim poziomie. Santa Monica Studios nie dała nam do tej pory wielu powodów, aby wątpić w jej deweloperów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War: Ragnarok | Sony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy