Reklama

God of War Ragnarök - oficjalna premiera!

Firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że nadszedł Ragnarök - długo wyczekiwana gra od Santa Monica Studio debiutuje już dziś na całym świecie.

Kontynuacja nordyckiej sagi

Fimbulvinter, czyli Wielka Zima na dobre zagościła w nordyckich krainach. Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie dręczące ich pytania. Zostali jednak wplątani w wir wydarzeń, podczas których siły Asgardu przygotowują się do bitwy zwiastującej zmierzch bogów. W trakcie podróży, ojciec i syn zmierzą się z wieloma niebezpieczeństwami i mitycznymi bestiami. Jednak to ich relacja może się okazać największym wyzwaniem. Obaj bohaterowie muszą dokonać wyboru pomiędzy własnym bezpieczeństwem, a dobrem wszystkich światów.

Reklama

Premiera God of War Ragnarök w Warszawie

Aby uczcić premierę God of War Ragnarök, w Złotych Tarasach w Warszawie został zorganizowany specjalny koncert. Orkiestra symfoniczna, w blisko stuosobowym składzie, pod kierownictwem dyrygentki Zuzanny Falkowskiej wykonała utwory z gry God of War (2018), w trakcie których wyświetlany był specjalny film podsumowujący dotychczasowe przygody Kratosa i Atreusa.

Nie zabrakło też podziękowań ze strony PlayStation Polska, które było reprezentowane przez Macieja Kmiołka, General Managera Sony Interactive Entertainment w regionie CEE oraz przedstawicieli studia Santa Monica.

Po koncercie zaprezentowane zostały materiały zza kulis produkcji gry oraz zapowiedzi God of War Ragnarök, w tym specjalny spot reklamowy przygotowany przez oddział PlayStation Polska. W trakcie wydarzenia, uczestnicy mieli dostęp do różnych atrakcji, między innymi repliki Mjolnira, spotkań z cosplayerami, a także fotobudki.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: God of War Ragnarok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy