Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

God of War: Gracz pokonał jednego z najtrudniejszych bossów mając 1 poziom doświadczenia

​Pewien youtuber zdecydował się na niecodzienne wyzwanie polegające na pokonaniu jednego z najsilniejszych bossów obecnych w grze na 1 poziomie doświadczenia głównego bohatera.

Walka z Sigrun, jednym z najtrudniejszych bossów obecnych w God of War, to z pewnością niełatwe zadanie, wymagające od gracza sporej koncentracji oraz cierpliwości, ponieważ nawet jeśli rozwinęliśmy Kratosa do odpowiedniego poziomu doświadczenia to raczej istnieje nikła szansa, by ostatnią Walkirię udało nam się wyeliminować podczas pierwszego podejścia. Zapewne nikt nie zadawał sobie pytania, co by się stało, gdyby podeszło się do tego przeciwnika bez żadnych usprawnień i to na startowym levelu?

Reklama

Tak właśnie zrobił pewien youtuber. GBG, który - wydawać by się mogło od początku - był na straconej pozycji, gdyż w trakcie starcia protagonista musi unikać prawie każdego ciosu Sigrun. Potrafi ona bowiem jednym ruchem zmasakrować Kratosa. GBG wykorzystał niezwykle prostą taktykę — unikać ciosów oponentki, a także w miarę nadarzającej się okazji zadawać jej obrażenia. O dziwo, finalnie youtuber na pierwszym poziomie doświadczenia zdołał pokonać niezwykle groźną przeciwniczkę, a starcie zajęło mu niemało czasu, co z pewnością jest niezwykle wyczerpujące, ale jak widzimy możliwe do zrealizowania. Zapewne mało kto zdecyduje się na identyczne próby pokonania najsilniejszych bossów w God of War czy jakiejkolwiek innej wymagającej grze.

Sama walka, choć na pozór szalona wygląda niezwykle widowiskowo, pokazuje, że GDB prawie do perfekcji opanował najnowsze przygody Kratosa. Ciążąca na youtuberze presja była szczególnie widoczna, gdy Sigrun pozostał minimalny pasek zdrowia, z kolei każdy najmniejszy błąd mógł kosztować go przegranie bitwy i rozpoczęcia jej od nowa.

Bez wątpienia God of War to najlepiej oceniana część popularnej serii. Poziom sprzedaży widoczny kilka miesięcy po debiucie tytułu zaskoczył Sony, generując firmie 131 milionów dolarów przychodu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej spekuluje się o powstaniu następnej odsłony. Zgodnie z doniesieniami odpowiedzialni za markę deweloperzy ze studia Sony Santa Monica aktywnie rozwijają tajemniczy projekt, który trafiłby już na konsolę PlayStation 5. Ekipa miała prowadzić niedawno sesje motion capture wykorzystywane do tworzenia późniejszych animacji postaci.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: God of War

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje