Reklama

Ghostbusters: Pogromcy duchów wracają do gry?

Nie jest to jeszcze potwierdzone info, ale miłośnicy marki powinni o tym wiedzieć.

Raport portalu Retail Merchandiser sugeruje, że Activision szykuje nową grę z pogromcami duchów. Portal handlowy Retail Merchandiser nie jest typowym źródłem nowych wiadomości o grach wideo, ale dziś na swoich łamach opublikował bardzo interesującą wiadomość.

Ponoć wraz z wczesnymi planami Sony Pictures na triumfalny powrót pogromców duchów zaczęły się prace nad wieloma produktami, które pojawią się na sklepowych półkach wraz z premierą filmu. Wspomniano choćby serię stosownych figurek do Lego Dimensions, ale graczy powinna zainteresować bardziej... gra na PS4 i XBO od Activision.

Reklama

Raport nie wspomina, czy gra oparta byłaby o przygody nowej, kobiecej ekipy Ghostbustersów, czy tej klasycznej z Murrayem i Aykroydem na czele. Zważywszy jednak na to, że dwie głośne ostatnio gradaptacje Activision to nawiązujące do oldskulu Transformers i nawiązujące do oldskulu Teenage Mutant Ninja Turtles... czy to możliwe, że nad nową grą pracują ludzie z Platinum Games?

(Czytaj: czy znowu dostaniemy zaledwie poprawną wariację na temat ich klasycznej formuły rozgrywki z budżetem i terminami na poziomie porządnej gry mobilnej?). Activision jeszcze nie skomentowało rewelacji portalu Retail Merchandiser.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje