Reklama

Ghost Recon Wildlands ma trafić do PlayStation Plus Extra i Premium

Najnowsze plotki sugerują, że francuski wydawca może poszerzyć w sierpniu bibliotekę usługi Ubisoft+. Do abonamentu, a co za tym idzie do PlayStation Plus Extra I Premium, trafić ma Ghost Recon Wildlands.

Z każdym kolejnym miesiącem coraz ciężej odnaleźć się we wszystkich dostępnych na rynku subskrypcjach. Do wszystkich Netflixów i HBO Max można dodać teraz mnóstwo gamingowych abonamentów. Gdyby sytuacja nie była wystarczająco skomplikowana, Sony postanowiło zmienić cały system PlayStation Plus i podzielić swoją usługę na trzy różne poziomy.

W rezultacie posiadacze PS4 i PS5 czekają teraz nie tylko na informacje o nowych, darmowych grach, które trafią w kolejnym miesiącu do biblioteki PS Plus, ale wypatrują również informacji o aktualizacji oferty wyższych poziomów usługi. Według ostatnich plotek do poszerzenia oferty swojej usługi przymierza się Ubiosft.

Reklama

Informacja ta pochodzi od billbil-kuna, użytkownika Dealabs, który od miesięcy bardzo trafnie z wyprzedzeniem zapowiada ofertę PlayStation Plus. Jego źródła podają, że do Ubisoft+ trafi w sierpniu Ghost Recon Wildlands, a co za tym idzie, gra będzie również dostępna dla użytkowników PlayStation Plus Extra oraz Premium.

Ubisoft skutecznie zabił markę Ghost Recona w ostatnich latach, w roli gwoździa do trumny stosując bardzo słabo przyjęty Breakpoint. Wildlands nie był może warty pełnej ceny, ale teraz, w ofercie Ubisoft+, może obronić się jako solidny tytuł, doskonały na luźne, sobotnie wieczory. Najwięcej frajdy gra powinna sprawić miłośnikom kooperacji. Mapa Wildlands jest duża, pozwala na wiele swobody i różne podejścia do wykonywania powierzanych graczom misji. W oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenie informacji billbil-kuna przez Ubisoft, warto już zacząć rozglądać się ze znajomymi, którzy chcieliby się cofnąć do poprzedniego Ghost Recona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama