Gamescom. Everywhere z oficjalnym zwiastunem. Tak wygląda gra od twórcy GTA

Everywhere to kolejna gra ogłoszona podczas Gamescom 2022 przy okazji inauguracyjnego Opening Night Live Show. Za powstanie tego dzieła odpowiedzialne jest studio Build A Rocket Boy.

Build A Rocket Boy to intrygujący projekt, a wszystko z jednego prostego względu. Jego założycielem i jednocześnie głównym deweloperem jest znany w branży Leslie Benzies. Brytyjczyk wiele lat spędził w Rockstar Games, swego czasu będąc nawet prezesem filii Rockstar North.

Benzies że uznawany jest za jednego z głównych twórców kultowej serii Grand Theft Auto, poczynając od GTA III, kończąc na GTA V, gdzie powierzono mu funkcje producenta i projektanta. Przy okazji nie sposób nie wspomnieć o jego sporym wkładzie w powstanie kultowych też tytułów: Max Payne 3 oraz Red Dead Redemption.

Reklama

Everywhere, czyli wiele światów i co jeszcze...?

Teraz pod szyldem Build A Rocket Boy deweloper oficjalnie ogłosił powstanie nowej wysokobudżetowej produkcji o tytule "Everywhere". Wcześniej o tym dziele słyszeliśmy tylko przecieki i kilka mało znaczących zapowiedzi. Natomiast podczas tegorocznego Gamescomu graczy uraczono większą liczbą informacji i przede wszystkim... zwiastunem gry.

Sam tytuł produkcji jest nieco tajemniczy, podobnie jak 75-sekundowy klip prezentujący rozgrywkę i jego możliwości. A co na nim widzimy? Strzelaninę z perspektywy trzeciej osoby, pojazdy i ogromną liczbę biomów - lasy, pustynie, a także lokacje przypominające bardziej klimaty science fiction.

Zwiastun pokrywa się z opisem gry, bowiem Everywhere ma posiadać wiele światów i zacierać przy tym granice między rzeczywistością, a światem cyfrowym - tak wynika z zapowiedzi deweloperów.

Everywhere nie ma jeszcze zapowiedzianej dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że jeśli nic nie pokrzyżuje planów, to produkcja ta zadebiutuje w przyszłym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy