Gamescom 2022: Nowy zwiastun Honkai: Star Rail, kolejnej gry twórców Genshin Impact

​Gracze spragnieni informacji na temat dalszych planów twórców Genshin Impact będą zadowoleni z wydarzeń z wczorajszego otwarcia Gamescomu. Honkai: Star Rail dostał właśnie nowy zwiastun fabularny.

Nikomu nie trzeba chyba już uświadamiać sukcesu, jaki odniósł Genshin Impact. Twórcy podjęli świetną decyzję, tworząc jednocześnie grę na konsole oraz PC. Dopracowany gameplay, ładna grafika i regularne aktualizacje przyciągnęły uwagę milionów fanów i zachęciły ich do wydawania pieniędzy na licznych mikropłatnościach.

MiHoYo ma już na swoim koncie kilka sukcesów i nikt nie miał wątpliwości, że w końcu przyjdzie czas na stworzenie kolejnej gry. Oficjalnie plany deweloperów poznaliśmy w październiku zeszłego roku. Wtedy pierwszy raz ujrzeliśmy Honkai: Star Rail, kolejną grę będącą częścią uniwersum Honkai Impact.

Reklama

Od tego czasu nie poznaliśmy niestety zbyt wiele szczegółów na temat Honkai: Star Rail. MiHoYo zdaje się podchodzić do tematu bardzo ostrożnie i ogranicza się do prezentacji na największych pokazach. Honkai: Star Rail nie zabrakło w rezultacie podczas wczorajszego Gamescom Opening Night Live, gdzie zadebiutował nowy zwiastun gry.

Tym razem mamy do czynienia z trailerem fabularnym, który zdradza trochę więcej informacji na temat głównych bohaterów Honkai: Star Rail. Gracze śledzący drugą zamkniętą betę rozpoznają w jednej z postaci Jing Yuan, drugą pięciogwiazdkową postać przedstawioną przez MiHoYo.

Niestety wciąż nie wiemy wiele o gameplayu Honkai: Star Rail ani jego dacie premiery. Na razie gracze mogą więc spokojnie cieszyć się ostatnią aktualizacją Genshin Impact i cierpliwie czekać na więcej informacji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genshin Impact | Gamescom 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy