For Honor i Valkyria Chronicles 4 w weekend za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold

​Najnowsza promocja z cyklu "Free Play Days" obejmuje For Honor i Valkyria Chronicles 4. Obie gry będą dostępne przez najbliższy weekend za darmo, a do niedzieli można je kupić ze sporą zniżką.

Xbox Live Gold słynie już z organizowania dni darmowego grania oraz świetnych ofert cenowych na wybrane tytuły. Jeszcze niedawno gracze mogli wypróbować Rainbow Six Siege, czy Battlefield 2042 i zdecydować, czy warto inwestować w nie pieniądze. Dzięki najnowszej promocji możemy poznać multiplayerową grę od Ubisoft i świetnie ocenianego taktycznego RPG-a od Segi.

Microsoft od jakiegoś czasu specjalizuje się w monetyzowaniu swoich usług subskrypcyjnych. Jednym przykładem jest szeroko omawiany Game Pass ze swoją biblioteką ponad 100 tytułów, kolejnym jest członkostwo w Xbox Live Gold, które zapewnia dostęp do najlepszych promocji i pozwala grać w wybrane tytuły za darmo przez krótki czas. Wszystko po to, by gracze mogli przekonać się, czy dana gra im odpowiada i czy warto wydać na nią pieniądze. W ostatni weekend stycznia zagramy w dwie gry wojenne. Pierwszą jest bitewne For Honor, a drugą Valkyria Chronicles 4.

Reklama

For Honor i Valkyria Chronicles 4 dostępne za darmo

Oficjalne ogłoszenie z Xbox ujawnia, że gracze posiadający Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold będą mogli zagrać w For Honor i Valkyria Chronicles 4 za darmo w ten weekend od godz. 9 czasu polskiego do północy w niedzielę. Gracze mogą otrzymać swoje bezpłatne kopie gry za pośrednictwem witryny Xbox.com i sklepu Microsoft na komputerze PC lub poprzez strefę członkowską Gold w sklepie Xbox i pobrać oba tytuły na konsolę.

For Honor dostępny był już bezpłatnie wiele razy, natomiast gratką wydaje się Valkyria Chronicles. Jeśli jesteście posiadaczami Xboxa i Nintendo Switch oraz zastanawialiście się nad zakupem Valkyrii na przenośną konsolę - teraz jest najlepszy moment, by sprawdzić, czy to tytuł dla was. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: For Honor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy